• Home
  • Markalarımız

Markalarımız

Markalarımız, bir milyardan fazla insanın sağlık ve esenliklerini artırmak için harekete geçmelerine yardımcı olmak, ürünlerimizin çevresel ayak izlerini yarı yarıya azaltmak ve tarımsal hammaddelerimizin %100’ünü sürdürülebilir şekilde tedarik etmek konusundaki sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmamızda büyük bir paya sahipler. Markalarımızın sürdürülebilir çalışmalarıyla ilgili hikayelere göz atın veya markalarımızı görüntülemek için bağlantıları kullanın. Ayrıca markalarımızdan son haberleri de burada bulabilirsiniz.

No Results

Üzgünüz, yapmış olduğunuz seçim için hiçbir sonuç bulunamadı

Seçimlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyin

Axe

1986’dan beri Türk erkeklerinin her yeni güne daha iddialı başlamasını sağlayan Axe, kışkırtıcı kokusu ve yenilikçi tasarımlarıyla Axe etkisini vazgeçilmez kılıyor.

Axe

Becel

Türkiye’nin kalp sağlığına yönelik ilk margarin markası Becel, insanları bilinçlendirmeyi, “Kalbiniz Değerlidir” diyerek kalp sağlığını hatırlatmayı ve kalpleri daha sağlıklı hale getirmeyi hedeflemektedir.

Becel

Cif

Eviniz sadece temizlemek için değil, keyifle yaşamak içindir. Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.

Cif

Domestos

Domestos ailesi ile evinizin her yerinde maksimum hijyen! Domestos'un %100 hijyen sağlayan eşsiz formüllü çamaşır suları ve temizlik ürünleri ile tuvalet ve banyolarınızda mikropları öldürmete Domestos’tan iyisi yok.

Domestos

Dove

Güzelliğe dair yıllardır dinlediğiniz tüm klişeleri ve eleştirileri bir yana bırakın. Dove kişisel bakıma yeni bir anlayış getiriyor: Özgün Güzellik

Dove

Dove Men+Care

Erkeklere özel tasarlanan DOVE MEN+ CARE Bakımın Erkekçesi ile tanışın.

Dove Men+Care

Knorr

Unilever’in 1 numaralı gıda markası olan Knorr’un özünde şeflerin uzmanlığı ve lezzetli yemeklerin hayatımıza kattığı keyif bulunuyor.

Knorr

Lipton

İyiliği Yudumla mottomuz. Dünyanın ve Karadeniz‘in en seçkin çaylarını harmanlayarak Türk damak zevkine göre hazırladığımız Lipton çaylar, sizlere her pakette aynı kaliteyi sunuyor.

Lipton

Lux

Lux, dünyadaki her kadının, kendini en güzel hissedebilmesi için çalışır. Bunu gerçekleştirmek için, dünyanın önemli uzmanlarıyla çalışarak, duygularınızı canlandıran aromalarla yapılmış sabunlar üretir.

Lux

Magnum

Magnum, 1989’dan beri dünyanın birçok yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar boyunca çeşitlerini çoğaltan Magnum, farklı lezzet deneyimleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada yer alıyor.

Magnum

Omo

Kendini sürekli yenileyerek milyonların tercihi olmayı başaran OMO, lekeleri dert olmaktan çıkarıp sizleri sevdiklerinizle birlikte özgürce yaşamaya davet ediyor. Çünkü OMO varsa; "Kirlenmek Güzeldir!"

Omo

Rexona

Her zaman daha fazlasını hedefleyenlerin bir numaralı deodorant markası Rexona, 1977’den beri sizi ter kokusuna karşı korur ve asla yarı yolda bırakmaz

Rexona

Signal

1984 yılında Türkiye’nin ilk kırmızı beyaz çizgili diş macununu piyasaya süren Signal, ağız bakım alışkanlıklarını daha ileri düzeylere taşımayı amaçlayan uzman ve güvenilir bir markadır.

Signal

Unilever Food Solutions

Unilever Food Solutions dünya çapında şeflerin mutfaktaki vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı hedefler.

Unilever Food Solutions

Vaseline

1870’ten beri yılların deneyimi ve uzmanlığıyla cildiniz için tutkuyla çalışan Vaseline, cildiniz için en iyi hissi, görünümü ve bakımı sağlar.

Vaseline

Yumoş

Yumoş, özenle hazırlanmış ürünlerinin çamaşırlarda bıraktığı kalıcı ferahlık ve muhteşem yumuşaklık sayesinde kendinizi harika hissetmenizi ve gününüzü daha keyifli geçirmenizi amaçlar

Yumoş

Algida

1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını , Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor!

Algida

Calvé

Zengin ürün çeşitleriyle yemek keyfini eğlenceye dönüştüren Calvé, Akıllı Kapak’la ketçap ve mayonez dünyasında yeni bir devir açıyor.

Calvé

Carte D’Or

Dondurma ve tatlının öncüsü Carte d’Or, lezzet ustalığını yaratıcı tariflerle taçlandırarak eşsiz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Carte D’Or

Clear

Saç derisi uzmanı Clear, zengin formülü ve her saç tipine uygun ürün yelpazesiyle saçı kepekten arındırır, saç derisini besler.

Clear
Başa dön