Geç içerik

Elidor

Elidor logo
arka plan görüntüsü

Hayat bizlere hiç olmadığı kadar çok olasılık sunuyor. Her saniye dolu dolu yaşamak için bir fırsat! Bu fırsatları değerlendirirken iyi görünmek için ise Elidor her zaman yanımızda!

Hayatlarımız fazlasıyla hareketli ve yoğun. Ama hepimiz günlük hayatın koşuşturmasına ve zorluklarına rağmen saçlarımızın her an güzel görünmesini istiyoruz. İşte Elidor tam da bu noktada devreye giriyor!
Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası* Elidor, 1973’ten bu yana farklı saç ihtiyaçlarına denemekten, keşfetmekten ve kullanmaktan keyif alacağımız yenilikçi ürünler sunuyor. Her şişesinde uzun yıllara dayanan bir mirası taşıyan Elidor, kıvırcık ya da düz, mat ya da yıpranmış, hacimsiz veya kuru tüm saç tiplerine uygun bir çözüm buluyor.

Aynı zamanda Unilever’in amacı olan markalarından biri olarak Elidor hayattaki olasılıkları keşfetmek isteyen ve buna imkân bulan genç kadınların başarıya ulaşacağına inanıyor. Bu doğrultuda genç kadınların hayallerini gerçekleştirmeleri yolunda onları cesaretlendirmeyi, güçlendirmeyi ve ufuklarını genişletmeyi amaçlıyor. Bu hedefe doğru ilerlerken de zaman zaman iletişim çalışmalarında genç kadınlara ilham veren hikayelere odaklanıyor; onların yolculuklarına yön verebilecek rol modeller ve hikayelerine yer veriyor.

* Türkiye’nin Lovemark’ları 2018 araştırması MediaCat önderliğinde Ipsos tarafından, 15-55 yaş aralığında Türkiye temsili 3090 kişiyle (1474 Kadın – 1616 Erkek) bilgisayar destekli telefon görüşmeleri tekniği (CATI) kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Araştırma sonuçlarına göre Elidor, Şampuan kategorisinde birinci olarak kategorinin Lovemark’ı olmuştur.

Elidor hakkında Unilever ile iletişime geçin

Elidor ile ilgili yorum ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön