Geç içerik

Yumoş

Yumoş Logo
arka plan görüntüsü

Yumoş, özenle hazırlanmış ürünlerinin çamaşırlarda bıraktığı kalıcı ferahlık ve muhteşem yumuşaklık sayesinde kendinizi harika hissetmenizi ve gününüzü daha keyifli geçirmenizi amaçlar Türk tüketicisiyle 1986 yılında buluşan YUMOŞ, kaliteli ürünleri, yenilikçi yapısı ve yumuşaklıktan gelen akılda kalıcı ismiyle kısa sürede Türkiye pazarında aranılan bir ürün haline geldi. Yumoş, birbirinden eşsiz kokan çeşitleriyle çamaşırlarınıza gün boyu sürecek muhteşem ferahlığı ve yumuşaklığı getiriyor.

Yumoş, çok sevilen ayısıyla da tüketicilerle duygusal bir bağ kurarak onların kalbinde özel bir yer kazandı. Yumoş, 2006 yılında Türkiye pazarına ilk konsantre yumuşatıcısı olan Yumoş Extra'yı sunarak konsantre pazarının açık ara lideri olmaya devam ediyor.
Konsantre Yumoş Extra, yeni ferahlık kapsülleri ile her dokunuşunuzda kalıcı ferahlık sağlar. Küçücük bir kapağıyla koca bir makine dolusu çamaşırı yumuşatan ve yıkama başına 2/3 oranında daha az sıvı tüketen Türkiye'nin ilk çevre ve doğa dostu konsantre yumuşatıcısı YUMOŞ Extra tüketicilerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.

Tüketicilere yepyeni ürünler ve formatlar ile komple çamaşır bakımı sunan Yumoş, 2021 yılında çıkardığı bakım deterjanlarıyla deterjan pazarına yepyeni bir soluk getirdi. Sağladığı renk ve doku koruma faydalarıyla Yumoş bakım deterjanları şimdiden tüketicilerin gönlünde taht kurdu. Yumoş, 2022 yılında yepyeni bir giysi bakım formatı olan Yumoş Jet Fresh giysi spreylerini çıkararak giysi bakımın öncü markası olmaya devam etti. Sadece 15 dakikada sağladığı ferahlık ve ütü etkisiyle bu yepyeni ürün tüketiciler tarafından şimdiden çok beğenildi.

Yumoş hakkında Unilever ile iletişime geçin

Yumoş ile ilgili yorum ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön