Geç içerik

Domestos

Domestos Logo
arka plan görüntüsü

1999 yılından bu yana Domestos, Türkiye’deki evlere eşsiz formüllü çamaşır suları ve temizlik ürünleri ile maksimum sürdürülebilir hijyen sunuyor.

Maksimum Hijyen Çamaşır Suyu

Mikrop öldürme gücünü evin her yerine taşıyan eşsiz formülü ve kireç önleme etkisiyle sifon çekilse bile etkisini sürdürerek yüzeyde kalan Domestos Maksimum Hijyen Çamaşır Suyu sizi ve ailenizi korumaya devam eder, maksimum hijyen sağlar!

Hijyenik Temizlik Spreyi

Yüzeylerde maksimum hijyenik temizlik sağlamanız için size kontrol ve pratik kullanım sağlar. Mutfağınızdaki ağır yemek artığı ve kirleri, banyonuzdaki küf kirlerini mükemmel bir şekilde temizler.Ürün etiketi üzerinde belirtilen paslanmaz çelik, emaye kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve ürün kullanımına uygun boyalı ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Tuvalet Blokları

Tuvaletinizi Domestos Maksimum Hijyen Çamaşır Suyu ile temizledikten sonra, bir sonraki temizliğe kadar tuvaletinizin her sifonda hijyenik temizliğe kavuşmasını sağlar. Domestos’un ihtiyacınıza gore 3 farklı formatta kullanabileceğiniz tuvalet bloğu bulunuyor.

Bunlardan ilki, Türkiye’de ilk ve tek dönen Tuvalet bloğu Domestos Turbo Etki: her sifonda aynı anda hem temizlik sağlarken hem de ferahlık hissi veren Domestos Turbo Etki, suyun gücüyle dönen pervanesi sayesinde ferah bir koku ve zengin bir köpük ile tuvaletinizi kaplar.Böylece tuvaletiniz temizlenir ve kireç oluşumu önlenmiş olur.

Tuvaletinizin sifon rezervuarının içine atabileceğiniz Domestos Total Hijyen Rezervuar Bloğu ise her sifon çekişinizde hijyen sağlayarak, tuvaletinizin rezervuarından, borularına ve tuvaletin iç kısımlarına kadar ulaşır, hijyenik temizlik sağlar.

Domestos 5'li Güç Tuvalet Bloğu ise tam 5 güçlü temizlik faydası ile donatılmıştır: her sifonda tuvalete saldığı zengin köpüğüyle kireci önler, kirleri temizler, tuvaleti parlatır ve ortama uzun süreli ferah bir koku sağlar.

Tuvalet için Kireç Sökücü

Domestos Kireç Sökücü, su seviyesinin altına da inerek, kireç ve burada yaşayan mikroplara karşı savaşta yardımcı olur. En iyi sonucu almak için, ürünü tuvalet yüzeyini kaplayacak şekilde uygulayın ve otuz dakika bekleyin.

Domestos hakkında Unilever ile iletişime geçin

Domestos ile ilgili yorum ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön