Geç içerik

Max

Max logo
arka plan görüntüsü

Sürekli yenilenen lezzetleri ve macera dolu eğlence dünyası ile çocukların favorisi olan Max, aynı zamanda sorumlu iletişim çalışmalarına devam ediyor.

1990 yılında Algida’nın ilk markalarından biri olarak Türkiye’deki çocuklarla buluşan Max, kısa sürede çocukların kalbini, annelerin de güvenini kazandı. Geçen yıllarla beraber Max, ürün portföyünü Max Duo, Buz Parmak, Twister, Gökkuşağı Çatapat ve Yaz Buz gibi birçok heyecan verici ürünle genişletti ve efsane haline gelen yeni lezzetler yarattı.

2012 yılına geldiğimizde, çocukların sevgilisi bir süper kahraman haline gelen Aslan Max, hareketli ve sürprizlerle dolu bir dünya yaratarak tüm çocukları yepyeni bir hayal dünyasıyla buluşturdu. Aslan Max, Aslan Krallığı’nı istila eden Gölgelerin Efendisi’ne iyi bir ders vermek ve krallığı yeniden huzurla buluşturmak için yanına en yakın arkadaşlarını alarak zorlu bir maceraya atıldı. Bu maceranın anlatıldığı Max Maceraları-Kralın Doğuşu ve Max Maceraları-Krallığa Yolculuk sinema filmleri, Türkiye’nin en çok izlediği çocuk filmleri arasında yer aldı.

Max hakkında Unilever ile iletişime geçin

Max ile ilgili yorum ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön