Geç içerik

Toni&Guy

Toni&Guy Logo
arka plan görüntüsü

TONI&GUY, 1963 yılında kuaför salonu olarak, Londra’da Toni Mascolo ve kardeşi Guy Mascolo tarafından açıldı. TONI&GUY salonları franchising yöntemi ile büyüyerek 90’larda 20’den fazla ülkede hizmet veren bir gruba dönüştü. TONI&GUY, 1963’den bu yana Londra Moda Haftası’nın resmi saç sponsoru ve her yıl birçok ünlü tasarımcının backstage’inde görev alıyor.

TONI&GUY, modadan aldığı ilham ve kulislerden edindiği deneyim ile komple bir saç bakım ve şekillendirme ürünleri serisi geliştirdi. Profesyonel salon tecrübesini yansıtan ürünler 2009 yılında Unilever çatısına girdi.

Heyecan verici moda ve tasarım etkinliklerinin sahne arkasında yer alan TONI&GUY’ın saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin yelpazesinde saç spreyinden, kuru şampuana, saç parfümünden, deniz tuzu etkili şekillendirici spreye birçok alternatif yer alıyor.

İngiliz saç tasarım markası TONI&GUY, ”Tarzını yaratmaya saçından başla” mottosu ile 2012’den bu yana Türk moda dünyasının önde gelen moda tasarımcıları ile işbirliğine gidiyor. TONI&GUY, birçok defilenin hem sahne arkasında, hem de sahnesinde yer alarak moda ile iç içe duruşunu sürdürmeye devam ediyor.
Stil ilhamı ve profesyonel ipuçları için sacintarzin.com’u takip edin!

Tarzını yaratmaya saçından başla! Heyecan verici moda ve tasarım etkinliklerinin sahne arkasında yer alan TONI&GUY’ın saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin yelpazesinde saç spreyinden, kuru şampuana, saç parfümünden, deniz tuzu etkili şekillendirici spreye birçok alternatif yer alıyor.

Toni&Guy hakkında Unilever ile iletişime geçin

Toni&Guy ile ilgili yorum ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başa dön