Signal, “gülümsemenin altın takımı”nı tanıttı

Ağız sağlığı ve diş bakımının uzman ve güvenilir markası Signal, tek fırçalamada anında beyazlık etkisi sunan tek diş macunu Signal White Now Gold lansmanında, “Gülümsemenin Altın Takımı”nı tanıttı.

Signal White Now Gold, sağlıklı bir ağız ve bembeyaz dişler ile güvenli bir gülümsemenin konforunu tek fırçalamada sunarak “Gülüşünüz parlayan bir mücevher” sloganıyla anında beyazlık etkisi yaşatıyor. Devrim yaratan mavi ışık teknolojisi ve 3 kat güçlendirilmiş formülü sayesinde, Signal’in en iyi anında beyazlık etkisini yansıtıyor. Dişler tek fırçalamadan sonra anında daha beyaz görünüyor.

Lansmanda, Unilever Türkiye Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler; “Signal olarak ağız sağlığı ve bembeyaz dişlerin kendimizi ifade etmekte birinci öncelik olduğuna inanıyoruz. En yeni teknolojilerle geliştirilen ürünlerimizle ağız sağlığını en iyi seviyeye getirip, hayatın tadını çıkarabilmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz. 2009 yılında piyasaya sunduğumuz tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan tek ürün Signal White Now’dan sonra, bugün sizleri 3 kat güçlü formülüyle yepyeni White Now Gold ile tanıştırmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

Neden “Gülümsemenin Altın Takımı?”

Ağız sağlığımıza ve dişlerimize gösterdiğimiz önem, bembeyaz bir gülümsenin ilk adımı. Bembeyaz dişlerle gülümsemek de şüphesiz iyi görünümün ve özgüvenin vazgeçilmez bir parçası. Küçücük bir gülümsemenin hayatımıza ne büyük etkileri olduğunu hepimiz biliriz ancak hayatın koşuşturması içerisinde kimi zaman unuturuz. “Gülümsemenin Altın Takımı”, gülümsemenin hayatımızdaki yerini tekrar hatırlamak ve yaşamımıza kattığı pozitif etkileri keşfetmek fikrinden doğdu. Signal, “Gülümsemenin Altın Takımı”nda her biri kendi alanında uzman, değerli isimleri gülümseme ortak paydasında biraraya getirdi. Gülümsemenin Altın Takımı’nı Handem Çelenkler takdim etti.

Gülümsemenin altin takimi gülümsemeyi hatirlatti

Dt.Giray Sağat – Diş Hekimi

  • “Bembeyaz dişlere sahip olmak için yapılması gerekenler”

Mert Aydıner – İletişim ve Beden Dili Uzmanı

  • “Beden dilinde gerçek gülümseme ve sahte gülümseyi nasıl ayırırız?”

Arzu Bıyıklıoğlu – NLP Uzmanı

  • “Gülümsemeyi nasıl alışkanlık haline getirebiliriz?”

Tuvana Büyükçınar Demir – Moda Tasarımcısı

  • “Gülümsemeniz kusursuz stilinizin en büyük tamamlayıcısı”

“Gülümsemenin Altın Takımı” içten, samimi ve pozitif duygularımızı kattığımız bir gülümsemeyi hayatımızın merkezine taşıyarak, olumlu etkilerini nasıl yaşayacağımızı interaktif sunumlarıyla hatırlattı.

Diş Hekimi Giray Sağat, bembeyaz dişlere sahip olmak için yapılması gerekenlerden bahsetti. Yoğun hayat temposunda hastalarından gelen en fazla talebin bembeyaz dişlere hızla kavuşmak olduğunu söyleyen Dt.Giray Sağat, “Günümüzde bembeyaz dişlere kavuşmak zor değil” dedi. Sağat, “Bembeyaz dişlere sahip olmanın ilk adımı doğru diş bakımı. Doğru diş macunu ve diş fırçasıyla her öğün sonrası dişleri fırçalamak bembeyaz dişlere sahip olmak için birinci öncelik.Dişlerde anında beyazlık etkisini sağlayan mavi kovarin, beyazlatma teknolojisinin geldiği en üst noktadır. Mavi kovarin kullanılan diş macunlarının anında beyazlatma etkisi gösterdiği araştırmalarla kanıtlanmıştır.”dedi.

İletişim ve Beden Dili Uzmanı Mert Aydıner, “Beden dilinde gerçek gülümseme ve sahte gülümseyi nasıl ayırırız?” başlıklı konuşmasında gerçek gülümsemenin insan hayatını uzattığını bilimsel bir araştırma sonuçlarından örnekler vererek anlattı. “Gülümseme ile herkese herşeyi söyleyebiliriz” diyen Mert Aydıner, gülümsemek mutluluğun işaretidir; “her şey yolunda”, “seni gördüğüme sevindim”, “beni mutlu ediyorsun” anlamlarıyla kişiler arasında sözsüz bir anlaşma olduğundan, bu yolla ilişkilerin derinliğinin ve değerinin arttığından bahsetti. Mert Aydıner, sahte ve gerçek gülümsemeyi gösteren fotoğraflarla yaptığı sunumunun ardından, dağıttığı ayna ile katılımcılara kendi gülümsemelerini test ettirdi.

NLP Uzmanı Arzu Bıyıklıoğlu, günlük gülümseme sayımızı 3’e katlasaydık hayatımız nasıl olurdu? sorusunun ardından gülümsemenin rahatlamış bir beden, güçlü bağışıklık sistemi, doğal anti depresan etkisi, daha çok haz ve mutluluk, daha güzel bir cilt ve kendine güven sağladığından bahsetti. Arzu Bıyıklıoğlu, ayrıca “21 gün Gülümseme Egzersizi yaparak zihnimize gülümseme programı yükleyebilir ve gülümsemeyi alışkanlık haline getirebiliriz” diyerek katılımcılara “Gülümseme Egzersizi” yaptırdı.

Moda Tasarımcısı Tuvana Büyükçınar Demir, kusursuz stilin en büyük tamamlayıcısı bembeyaz bir gülümseme diyen Büyükçınar, Signal White Now Gold için bir makyaj çantası tasarladı. White Now Gold’un renkleri, dinamizmi, modaya gönderme yapan ışıltısıyla kuvvetli tasarımından çok etkilendiğini söyleyen ünlü tasarımcı; “Tasarım yolculuğumda güçlü, çarpıcı, cesur, kendine güvenli, stiliyle her ortamda fark yaratan Signal White Now Gold kadınından ilham aldım. Bu kadının kusursuz stilinin en büyük tamamlayıcısı bembeyaz gülümsemesi, makyaj çantasının vazgeçilmezi ise Signal White Now Gold.” dedi.

White Now Gold makyaj çantası, tüm ışıltısıyla gold ile lacivertin uyumunu bir arada yansıtan modern ve zamansız bir parça.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın