Geç içerik

Unilever Türkiye Yer değiştir


Basın ve Medya

Sonuclar 60 gösteriliyor

...
 • ‘Gıda Güvenliği' hedefleri için ‘Güvenilir Eller’

  1 yılda 36.500 şefe online gıda güvenliği eğitimi aldırmak için 9 meslek birliği imza attı

  Yayınlandığı tarih:

 • ‘Güvenilir Eller’ hedefi ikiye katladı!

  Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim projesinde, 1 yılda 10.000 şef gıda güvenliği eğitimi almaya başladı!

  Yayınlandığı tarih:

 • Geleceğin yol haritası

  “Özel sektör, ekosistemini kadınlar ve gençler için harekete geçirmeli” Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Paydaş Çalıştayı, bu yıl ‘Kadınların ve Gençlerin Güçlenmesi’ konuları odağında gerçekleşti. Kamu, sivil toplum, akademik çevreler ve iş dünyasından 60’a yakın uzmanın bir araya geldiği çalıştayda, kadınların ve gençlerin güçlenmesi konusunda istenen ilerlemenin sağlanabilmesi için özel sektörün ekosistemini harekete geçirmesi gerektiği vurgulandı.

  Yayınlandığı tarih:

 • KKR'den margarin işine 6.825 milyar Euroluk teklif

  Dünyanın önde gelen hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olan Unilever, margarin işi için KKR’den 6.825 milyar Euroluk bir teklif aldığını duyurdu.

  Yayınlandığı tarih:

 • BM Dünya Su Günü'nde temiz su erişimine destek

  Unilever Türkiye ve UNICEF, Metro’nun “Su Hareketi” projesi kapsamında Birleşmiş Milletler Dünya Su Günü’nde, insani kriz ortamında yaşamını sürdüren çocukların temiz suya erişimine destek oluyor. Unilever’in OMO, Yumoş, Rinso, Domestos ve Cif markalarından yapılan 50 TL’lik her alışverişin 1 TL’si çocukların temiz suya erişebilmesi için kullanılacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Rakamlara başkaldıran kadınlar podyumda!

  Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde diyen Dove, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve VOGUE Türkiye işbirliğinde düzenlenen gecede, sanat, spor, medya ve iş dünyasından etkili kadınlar sahnedeydi. Geceye damgasını vuran 10 kadın, kendi rakam ve sloganlarının yer aldığı DB Berdan imzalı tişörtlerle podyuma çıktı. Tişörtlerden elde edilen gelir ise TOG’a bağışlanacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Kadınlar “Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde” diyor

  Dove’un yeni reklam filmiyle kadınlar, ideal güzellik kalıpları ile özdeşleşen rakamlara başkaldırıyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Dove yeni saç bakım serisi ile zamanı geri alıyor!

  Dove Advanced Hair Series’in Yeni Varyantı Regenerate Nourishment Serisi ile işlem görmüş, yıpranmış saçlar ilk yıkamadan itibaren eski sağlıklı görünümüne kavuşuyor

  Yayınlandığı tarih:

 • Şefler, ‘Gıda Güvenliği’ hünerlerini sergiledi

  Dünyanın alanında en büyük ikinci fuarı IBATECH İstanbul kapsamında şefler, Taşpakon Türkiye Kupası’nda ilk kez ‘Gıda Güvenliği’ kriteri ile değerlendirildi. Güvenilir Eller ve Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle eklenen kriter ile yarışma için “Gıda Güvenliği Jürisi” oluşturuldu.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever Food Solutions Dijital Vizyonu'nu açıkladı

  Unilever Food Solutions, gastronominin ülke ekonomisini büyüten ve kaynak yaratan bir endüstri olarak kabullenilmesi için bu yıl ilk kez düzenlenen Global Gastroekonomi Zirvesi’nde gastronomide dijitalleşmeyi ve şeflerin dijital davranışlarını anlattı.

  Yayınlandığı tarih:

 • Lipton’dan “Konuşalım Artık Araştırması”

  Lipton’un Türkiye’nin 12 ilinden 800 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği “Konuşalım Artık Araştırması” sonuçlarına göre dijital ortamlarda iletişimin artmasına rağmen hala yüz yüze iletişim daha değerli bulunuyor. Araştırmaya katılanların %92’si yüz yüze iletişimi “daha gerçek, kaliteli ve tatmin edici” olarak tanımlarken, insanların artık yeterince sohbet etmediğini de söylüyorlar. “Paylaşmak” kelimesi ise insanlar arası paylaşımlardan çok “sosyal medyada içerik paylaşımı” olarak algılanıyor.

  Yayınlandığı tarih:

Sayfa

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Medya kontaktları

Ürünlerimiz hakkında soru ve görüşleriniz için Unilever Tüketici Hattı’nı ‘444 25 19’ arayabilir veya mesajınızı callcenter.tr@unilever.com adresine iletebilirsiniz.

Unilever hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Bilgileri
Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey

T: +90 216 633 90 00
Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com