Magnum Orlando Bloom’la hazda buluştu

Magnum dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom ile yaptığı işbirliğinin ayrıntılarını, ünlü oyuncunun katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında açıkladı.

Unilever logo

Her yıl düzenlediği iletişim kampanyaları için seçtiği ünlü isimlerle tüketiciyi hazla buluşturan Magnum, bu yıl marka yüzü olarak Hollywood yıldızı Orlando Bloom’u seçti. Yüzüklerin Efendisi’ndeki Elf Legolas karakteriyle tanınan ve Karayip Korsanları’ndaki Will Turner ve Truva’daki Paris rolleriyle dünya çapındaki ününü pekiştiren Orlando Bloom, Magnum’un yeni reklam filmlerinde İtalyan model Carla Moure ile birlikte rol alacak. Orlando Bloom’un oynayacağı reklam filmleri Haziran’da yayına girecek.

Reklam kampanyasının çekimleri ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak tarafından yapılırken, kampanyanın fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifinden yansıyacak. Orlando Bloom, reklam filminin yanı sıra Magnum’un dijital projelerinde de yer alacak. Magnum şimdiye kadar, Josh Holloway, Benicio Del Toro, Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Karl Lagerfeld gibi isimlerle yaptığı işbirlikleriyle iletişim çalışmalarındaki çıtasını hep yüksek tutmuştu.

Orlando Bloom: “Magnum’la hazda buluştuk”

Magnum’la yaptığı işbirliğini tanımlamak için en doğru kelimenin “haz” olduğunu söyleyen Orlando Bloom, “Magnum’la haz sözcüğü üzerinde buluştuk. Hazsız geçen gün, kayıp bir gündür, diyen bir markayla bu sözcükte buluşmak sürpriz olmasa gerek. Reklam filmini Magnum’un yeni ürünleri Pink ve Black’i duyurmak için yapacağız. İki reklam filminin yanı sıra bir de dijital film projemiz var. Sürprizi bozmak istemem ama reklam filminin değişen duygular üzerine kurulu olduğunu ilk olarak sizinle paylaşmak istiyorum. Aslında Pink ve Black’in simgelediği kavramların gerçek hayattaki karşılığını reklam filmlerinde göreceğiz” diye konuştu.

Filmde ünlü aktöre eşlik edecek olan İtalyan model Carla Moure ise Magnum’un kendisine modern, güçlü ve döneminin ilerisinde zevklere sahip kadınları çağrıştırdığını söyledi. Moure, “Magnum, kendine güvenen, moda yaratan ve öncü olan kadını simgeliyor. Birçok dondurma çeşidi ve markası arasında yalnızca Magnum seçkinliği ve bir dondurmayı aşan birçok kavramı içinde barındırıyor. Magnum’u temsil edecek olmak gurur verici” dedi.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın