Knorr Çabuk Çorba ile Çabuk Ol, Hayatı Yakala!

Knorr Çabuk Çorba aynı zamanda Şubat ve Mart aylarında “Çabuk Ol, Hayatı Yakala” sloganıyla üniversiteli gençlerle buluşarak birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atacak.

Aile, arkadaşlar, dersler, etkinlikler ve yolda geçen vakit derken hayatın hızını yakalamaya çalışan, bazen kitap başında sabahlarken karnı acıkıp da iç ısıtan bir çorbanın lezzetine dayanamayan gençlerin en büyük dostu Knorr Çabuk Çorba, yeni lezzeti ve yenilenen yüzü ile karşınızda!

1 dakikada bardakta… Knorr Çabuk Çorba, hayata daha fazla vakit ayırırken, lezzetli bir çorbadan da vazgeçemeyenlere ve ben çorbamı her yerde yanımda isterim diyenlere bol çeşit, ekspres lezzetler sunuyor. Toplam 10 çeşidi bulunan Knorr Çabuk Çorba’nın tarifleri de yenilendi. Knorr şeflerinin özenle çalışarak yeniden harmanladığı tariflerde, Monosodyum Glutamat (MSG) yer almıyor.

Hem sosyal medyada, hem de üniversitelerde Yepyeni paketi ve dinamizmiyle Knorr Çabuk Çorba, “Çabuk Ol, Hayatı Yakala” sloganıyla gençlerle birçok platformda buluşuyor. Sosyal medyada facebook.com/knorrcabukcorba ve twitter.com/KnorrCabukCorba hesaplarından, ayrıca www.cabukcorba.com internet sitesi üzerinden hayatı yakalamanın ve çabuk olmanın tüyolarını, en bomba etkinlikleri, gençlik heyecanlarını ve tabii ki pratik ve bol seçenekli lezzetleri eğlenceli bir dille paylaşıyor.

Canı çorba çekenlere Acil Çorba Servisi Knorr Çabuk Çorba üniversite öğrencilerinin hayatına eğlence ve lezzet katmak ve en çok ihtiyacı olduğu anda yanlarında olabilmek için İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Eskişehir demeden teker teker üniversite kampüslerini dolaşacak ve toplam 16 üniversitede 400.000 gençle buluşacak. Knorr Çabuk Çorba’nın kampüs turlarında Knorr Çabuk Çorba tadımları ve Acil Çorba Servisi ile hem lezzetli hem de eğlenceli bir deneyim gençleri bekliyor.

Şubat ayında Yıldız Teknik, Bilgi, İTÜ, Boğaziçi, Trakya, Kocaeli, Ege, 9 Eylül ve Uludağ Üniversitelerini dolaşacak olan Knorr Çabuk Çorba, Mart ayında da Anadolu, Osmangazi, Bilkent, ODTÜ, Hacettepe ve Marmara Üniversiteleri’nde çabuk olup hayatı yakalamak isteyen sevenleriyle çok keyifli anları paylaşacak.

Knorr Hakkında: Knorr, gün ışığında yetişmiş ve tam mevsiminde toplanan sebze ve baharatları topraktan sofraya geleneksel bir koruma yöntemi olan kurutma ile sunarken, Knorr şefleri daha leziz tatlar sunabilmek amacıyla lezzette yenilik arayışlarını sürdürüyor. Dünyada 174, Türkiye’de 34 yıldır tüketicileriyle buluşan Knorr; 87 ülkede, paket çorbalar, çeşniler, soslar ve bulyonlarıyla tüketicilerinin hayatına lezzet katmaya devam ediyor.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.