OMO çocukları Survivor heyecanına ortak ediyor

Çocuklar, OMO Survivor Minik Kahramanlar’da kirlenmekten korkmadan doyasıya eğleniyor.

Her yıl heyecanlı bir mücadeleyle tüm Türkiye’yi Show TV ekranlarına kilitleyen “Survivor”ın yeni sezonunda ünlüler Dominik’te yaşam mücadelesi veriyor.

Türkiye’de ise çocuklar, Survivor Minik Kahramanlar’da kirlenmekten korkmadan doyasıya eğleniyor, takım ruhu içinde yarışarak, hayatı düşe kalka hayatın içinde öğreniyorlar.

OMO’nun Acun Medya iş birliği ile yarattığı Survivor Minik Kahramanlar’ın her bölümünde sunucu Merve Oflaz’ın da destekleri ile 5-8 yaş arasında birbirinden sevimli 10 çocuk, 2 takım halinde dostça mücadele ediyor.

Çocuklar eğlenirken öğreniyor, pes etmeden yarışıyor, büyüklere parmak ısırtan bir ekip ruhu içinde yardımlaşarak izleyenlere keyifli dakikalar geçirtiyor.

Her hafta rating listelerinin üst sıralarında yer almayı başaran Survivor Minik Kahramanlar’ın finalinde, büyük ödülü kazanan takımın üyeleri, anne babaları ile birlikte gidecekleri heyecanlı bir Dominik tatili kazanacaklar.

Araştırmalar gösteriyor ki; Türkiye’deannelerin sadece %17’si çocuklarının dışarıda oynamasına izin veriyor. Oysa dışarıda yapılan fiziksel aktiviteler, çocukların hayal dünyasını ve sosyal katılımını geliştiriyor; kendi fiziksel sınırlarını öğrenmelerini sağlıyor.

OMO, bu gerçekler ışığında 2004 yılından bu yana çocuk gelişimi üzerine kurduğu “Kirlenmek Güzeldir” felsefesiyle çocukların oyun oynayarak ve kirlenerek hayatı keşfetmelerinin önemini vurguluyor.

OMO, “Kirlenmek Güzeldir” felsefesi kapsamında şimdi de eğlenceli yarışma programı ‘Survivor Minik Kahramanlar’ ile ekran başındaki izleyicilerle buluşuyor. Her Pazar saat: 20.00’de Show TV ekranlarında olacak ‘Survivor Minik Kahramanlar’ı kaçırmayın…

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın