Geç içerik

Nadya Ryabova

Sürdürülebilirlik Nadya Ryabova

Unilever Türkiye ve Orta Doğu Kişisel Bakım İnsan Kaynakları Lideri & Unilever Türkiye İnsan Kaynakları Başkanı

Unilever’e 2002 yılında Rusya IK ekibinde Global Mobilite ve Ücret Uzmanı olarak katılan Nadya Ryabova, 20 yılı aşkın bir süredir Ücretlendirme Müdürü, Rusya'da İK Hizmet Sunum Organizasyonu'nun kurulması sürecini de içeren İK Dönüşüm Projesi Liderliği, Tedarik Zinciri ve diğer destek fonksiyonları için İK İş Ortağı gibi çeşitli İK alanlarında farklı yönetim rolleri üstlendi.

Hindistan ve Birleşik Krallık’ta da çeşitli projeler yürüten Nadya, Unilever Rusya, Ukrayna ve Belarus için Liderlik Geliştirme Direktörü rolünü üstlenerek İK'nın daha uzmanlık gerektiren alanlarında görev aldı ve İşveren Markası, Öğrenme, Örgütsel Etkililiği ve Örgütsel Gelişim ajandalarının yönetilmesinden sorumlu oldu.

2013 yılında Unilever İsrail'de İK Direktörü rolünü üstlenmek üzere Rusya'dan ayrılan Nadya, 2015 yılında Rusya, Ukrayna ve Belarus'tan sorumlu İK Başkan Yardımcısı olarak Rusya’ya geri döndü ve bu organizasyonun Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Bu görevinde Rusya, Ukrayna ve Belarus pazarlarında bütünsel İK gündeminin yönetiminden ve İK'da Çevik çalışma yöntemlerinin uygulanmasından sorumlu oldu.

Nadya, 1 Temmuz 2022 Unilever’in global Compass organizasyonu kapsamında Unilever Türkiye ve Orta Doğu Kişisel Bakım Kategorisi İnsan Kaynakları Lideri & Türkiye İnsan Kaynakları Başkanı rolünü üstlendi. Ryazan Devlet Üniversite’sinden dilbilim derecesi ile mezun olan Nadya, yüksek lisansını Moskova'da Rusya Federasyonu Başkanlığı bünyesindeki Rusya Devlet Başkanlığı Ulusal Ekonomi ve Kamu Yönetimi Akademisi'nde Sosyal Bilimler’de tamamladı.

Başa dön