Geç içerik

Tuğba Serez Köse

add

Unilever Türkiye Müşteri Operasyonları Başkanı

Unilever’e 2007 yılında Tedarik Zinciri MT olarak katılan Tuğba Serez Köse, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Ekonomi bölümlerinden mezun oldu.

Kariyerinin ilk on yılında, neredeyse tüm iş birimlerinde, bir kısmı yöneticilik rolleri olmak üzere çeşitli Talep Planlama ve Müşteri Servisi görevlerini yürüttü. Ardından İran Tedarik Zinciri Strateji Müdürü ve TUI Tedarik Zinciri Dijital Dönüşüm Müdürü gibi çeşitli stratejik roller üstlendi.

2019 yılında NAMETRUB Ev Bakım Kategorisi’nden sorumlu Kategori Planlama Direktörü rolüne geçiş yaptı. Daha sonra 2022 yılında Unilever’in Compass Organizasyonu yapılanması doğrultusunda Türkiye Müşteri Servisi, Lojistik ve Dış Ticaret Lideri olarak güncel görevine geçti. Tüm Unilever iş birimleriyle koordineli çalışarak müşteri hizmetleri, depoların yönetimi, lojistik ve dış ticaret alanlarında operasyonların sorumluluğunu üstlendi.

1 Haziran 2024 tarihinden itibaren Unilever Türkiye Müşteri Operasyonları Başkanı ve Unilever Türkiye Müşteri Servisi ve Lojistik Direktörü olarak görevinde devam etmektedir.

Başa dön