Basın bültenleri

En son basın bültenlerimizi okumak ya da birkaç yıl önce yazılmış bir bültene göz atmak için arşivimizi taramak istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz demektir.

Search

Konu

No Results

Üzgünüz, kriterlere göre uygun sonuç bulunamadı

Lütfen kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyin

Genel

Omo’nun çocuk ve oyun global araştırması Türkiye verileri açıklandı

Türkiye’de her on çocuktan altısı (%61) ortalama bir günde 1 saat ya da daha az süre dışarıda oyun oynuyor. Bu süre yüksek güvenlikli hapishanelerdeki mahkumların açık havada geçirdikleri sürenin altında. Türkiye’de yaklaşık her yedi çocuktan biri (%14) ortalama bir günde hiç dışarıda oyun oynamıyor. Türkiye'deki ebeveynlerin %94'ü oyun oynama fırsatına sahip olmayan çocukların öğrenmede zorluk yaşayacağına, %70'i ise çocuklarının dışarıda oynamak için yeterli fırsata sahip olmadığına inanıyor. Ebeveynlerin %59’u çocuklarının kapalı alan ve açık hava oyunlarında daha iyi bir dengeye sahip olmasını istiyor.

Daha fazlası

Etkinliklerimiz / Eğitim

Unilever Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Steven Gross: “Geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz”

Dünyanın önde gelen hızlı tüketim ürünleri şirketi Unilever, yeni mezunlara kariyer fırsatı sunarken, ‘geleceğin liderleri’ olarak yetişmeleri için önemli imkanlar sağlıyor. Unilever, ‘In Your Class’ programıyla bir yandan üniversiteli gençleri iş dünyasının zorlaşan rekabet şartlarına hazırlarken, diğer yandan önde gelen üniversitelerin ders içeriklerinin şekillenmesine de destek veriyor.

Daha fazlası

Sürdürülebilir Yaşam

Unilever’in tüm dünyadaki 600 tesisi artık çöplüğe katı atık göndermiyor!

Unilever, Sürdürülebilir Yaşam Planı doğrultusunda önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Dünya genelindeki 600'ü aşkın Unilever tesisi, artık katı atık alanlarına atık göndermiyor. Bu sayede dünya çapında 200 milyon avroluk bir maliyet tasarrufu ve yüzlerce kişiye iş imkânı da sağlayan Unilever’in Türkiye’deki tüm tesisleri ‘sıfır tehlikesiz katı atık’ statüsüne sahip bulunuyor.

Daha fazlası

Başa dön