1. Home
  2. Haberler
  3. Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

En son basın bültenlerimizi okumak ya da birkaç yıl önce yazılmış bir bültene göz atmak için arşivimizi taramak istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz demektir.

No Results

Sorry, no results were found for the selection you have made.

Please try again by changing your selection.

Unilever, 17 yıldır Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nin zirvesinde

Unilever, şirketlerin ekonomik, çevresel ve sosyal performanslarını değerlendiren ve puanlayan, küresel olarak kabul görmüş bağımsız bir kıyaslama sistemi olan Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde (DJSI) bir kez daha zirvede yer alarak, uzun vadeli sürdürülebilir büyümeye olan bağlılığını teyit etti. Unilever, 1999 yılından bu yana 19 defa DJSI sektör lideri, 17 defa da endüstri birincisi seçildi.

Sürdürülebilirlik Yol Haritasında Paydaş İşbirliği

Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Paydaş Çalıştayı, sivil toplum temsilcileri, sosyal girişimciler, akademisyenler, medya ve iş dünyasından 70’e yakın uzmanın katılımıyla gerçekleştirildi.

Cornetto Bu Yaz Murat Boz ile “Geç Olmadan” Diyor

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu. Bu işbirliği çerçevesinde Cornetto bu yaz gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek seslenecek. Hareketli müziği, cesaret veren sözleriyle dikkat çeken “Geç Olmadan” bu yazın favori şarkılar arasına girmeye aday.

Domestos’la“Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek”

Domestos okullardaki hijyen koşullarını ve bilincini iyileştirmek için “Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek” projesini hayata geçiriyor. Pilot aşaması Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 36 okulda gerçekleştirilen proje ile Domestos, ebeveynlere ve temizlik görevlilerine yönelik eğitim çalışmalarının yanı sıra okullara Domestos ve temizlik malzeme desteği sağlıyor. Projenin ilk bir aylık sonuçları tuvalet koşullarının iyileştirilmesiyle birlikte kullanım sıklığının yüzde 25 arttığını gösteriyor.

Hijyenik bahar temizliğinin vazgeçilmezi çamaşır suyu

Tazeliğin ve yeni başlangıçların habercisi ilkbahara girerken kışın bütün kirini evlerimizden atmanın en iyi yolu olan bahar temizliği, özellikle kar yağışı açısından zayıf geçen kış aylarından sonra hızla yayılan virüs ve bakteriler sebebiyle çok daha önemli hale geliyor.Viral salgınlara sebep olan virüslere ve tehlikeli hastalıklara sebep olan bakterilere karşı en uygun çözüm ise mikrobiyolojik temizliğe uygun çamaşır suyu gibi temizlik ürünleri...

Unilever Food Solutions Dijital Vizyonu'nu açıkladı

Unilever Food Solutions, gastronominin ülke ekonomisini büyüten ve kaynak yaratan bir endüstri olarak kabullenilmesi için bu yıl ilk kez düzenlenen Global Gastroekonomi Zirvesi’nde gastronomide dijitalleşmeyi ve şeflerin dijital davranışlarını anlattı.

“Okullara Domestos bağışı” Sivas’ta devam ediyor

Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Sivas’taki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 112.635 çocuk fayda sağlayacak.

260 binden fazla Öğrenci Okul Dışarıda Günün'de

Aktif Yaşam Derneği tarafından 17 Mayıs Perşembe günü çocukların açık havada zaman geçirmelerinin fiziksel ve zihinsel sağlıkları için önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçireceği Okul Dışarıda Günü, kısa bir sürede 260 bin’den fazla öğrenciye ulaştı.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Kami selalu mencari cara untuk berhubungan dengan mereka yang memiliki minat yang sama terhadap masa depan yang berkelanjutan.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın