Geç içerik

Unilever Ev Dışı Tüketim Şefleriyle Yepyeni Bir Eğitimde Buluşuyor

Yayınlandı:

Unilever Ev Dışı Tüketim olarak Güvenilir Ürün Platformu ile olan iş birliğimiz çerçevesinde sunduğumuz çevrimiçi ve ücretsiz eğitim içerikleriyle pandemiye karşı güvenilirlik zinciri kuruyor; eski günlerine dönmeye çalıştıkları bu günlerde yeme içme mekanlarına destek oluyoruz!

ufsgüvenilireller

Geçtiğimiz sene Çin’deki bir gıda pazarından yayıldığı düşünülen virüs hepimize bir kez daha gıda güvenliğinin toplum sağlığı açısından taşıdığı büyük önemi hatırlattı. Gıda güvenliğinin doğru bir şekilde sağlanamaması ve bunun sonucunda ortaya çıkan hastalıkların insan sağlığı açısından oluşturduğu risklerin yanı sıra bu durum ekonomiye de ciddi yükler getirebiliyor ve turizm faaliyetlerine olumsuz etki edebiliyor.

Her iki profesyonel mutfaktan birine ulaşan Unilever Ev Dışı Tüketim ekibimiz, markamızın ‘Destekle, İlham Ver, Geliştir’ amacı doğrultusunda ev dışı tüketim sektörünün gelişimine katkı sağlayacak her türlü adımın sorumluluklarından biri olduğunu düşünüyor. Gıda güvenliği ise bu doğrultuda sektöre fayda sağlamaya çalıştığımız kritik alanlardan bir tanesi. 2016 yılından bu yana “Güvenilir Eller” gıda güvenliği eğitimlerimizle profesyonel mutfak çalışanlarına ulaşıyoruz. Bu eğitimler ile bugüne kadar 63 bin 335 mutfak çalışanına ulaştık. Bu yıl ise ortak bir bakış açısı ve hedefler doğrultusunda Güvenilir Ürün Platformu ile bir araya geldik. Birlikte ev dışı tüketim sektörünün ilerlemesinde önemli bir rol oynayacak bir adım attık.

Unilever Ev Dışı Tüketim ve Güvenilir Ürün Platformu olarak birlikte düzenlediğimiz özel eğitim içerikleriyle gıda sektöründe faaliyet gösteren ve pandemiye dair kısıtlamalardaki değişiklikler sonrası misafirleriyle buluşacak işletmelere destek veriyoruz. Güvenilir Ürün Platformu üzerinden çevrimiçi olarak sunduğumuz eğitim modülleri gıda güvenliği, ürün ve tüketici güvenliği, satış, pazarlama, pandemide markalaşma ve güncel mevzuatları da içeren pek çok başlıktan oluşuyor.

2016 yılından bu yana ev dışı tüketim sektörüne sunduğumuz, gıda güvenliğinin her aşamasına odaklanan Güvenilir Eller eğitim programının dersleri de eğitim içeriklerinin arasında yer alıyor. Eğitimler Güvenilir Ürün Platformu üyesi gıda mühendisi, ziraat mühendisi ve veteriner hekimler tarafından çevrimiçi olarak verilirken “Pandemide Markalaşma ve İletişim” modülü Ekonomi Gazetecileri Derneği ve Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak tarafından interaktif olarak aktarılıyor. Ücretsiz eğitim projesini tamamlayan işletmelere Güvenilir Eller Sertifikası verilecek.

İstanbul’da sekiz farklı belediye ile iş birliği çerçevesinde gıda sektöründe faaliyet gösteren büyük küçük gözetmeksizin tüm işletmelere ve çalışanlarına ücretsiz ve online olarak açık olan özel eğitim içeriklerine www.guvenilirurunplatformu.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Başa dön