Geç içerik

Domestos, Okul Hijyen Programı’nın 10. Yılında

Yayınlandı:

Domestos, okullardaki hijyen standartlarına katkıda bulunmak ve öğrencilerde hijyen bilincini artırmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Okul Hijyen Programı’nın 10. yılında 10 bin okula daha ürün bağışında bulunacak.

Domestos Hijyen Programı 10 Yaşında

Okullardaki hijyen standartlarının iyileştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla 2011 yılında Okul Hijyen Programı’nı başlatan Domestos, kampanyanın 10. Yılında 10 bin okula daha ürün bağışında bulunacağını duyurdu.

Proje kapsamında Domestos, devlet kurumlarının temizlik çalışmalarına katkı vererek okulların hijyenik şartları sağlaması için 10 yıldır hijyen ürünleriyle destek veriyor.

Kamu kurumlarıyla iş birliği gerçekleştirilerek ilköğretim okullarında yürütülen Okul Hijyen Programı, 10 yıl boyunca binlerce okulda milyonlarca öğrencinin hayatına dokundu.

Domestos’un yıl içerisinde 10 bin okula daha ulaşmayı planlandığı Okul Hijyen Programı, tüketicileri de destek olmaya çağırıyor. Tüketiciler, Domestos ürünleri üzerindeki karekodu tarattıktan sonra ekranda çıkan okul listesinden dilediği okulu seçerek Domestos bağışlarını yönlendirebiliyor.

Unilever Türkiye, Iran ve Orta Asya'dan Sorumlu Ev Temizlik ve Hijyen Kategorisi Pazarlama DirektörüMine Mavi, Domestos olarak Okul Hijyen Programı’nın 10. yılında okullardaki hijyen şartlarının geliştirilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

“Çocuklar ve ebeveynleri için Okula Dönüş ile yepyeni ve heyecanlı bir dönem başlıyor. Öncelikle çocuklarımıza yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılında da Domestos olarak, okullardaki hijyen şartlarının geliştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz Domestos Okul Hijyen Programı şimdi 10 yaşında.

Domestos Okul Hijyen Programı kapsamında, bugüne kadar binlerce okulda, milyonlarca öğrencinin hayatına dokunduk. Programın 10. yılında da yolumuza durmadan devam ediyor, 10 bin okula daha Domestos bağışında bulunuyoruz. 10. yılımıza özel hazırlanan proje filmimizle de şu ana kadar yaptığımız çalışmaları bir araya getirdik. Tüketicilerimizin destekleriyle büyüttüğümüz Okul Hijyen Programı’nın 10 yıllını kutlamaktan dolayı mutluyuz.”

Filmi izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=EJqsu0cl9dw

Başa dön