Geç içerik

Unilever, ‘‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri’’ Araştırmasında 3. Sıraya Yükseldi

Yayınlandı:

İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri

Unilever, ‘‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri’’ araştırmasında, geçen yıla göre bir basamak daha yükselerek 3. Sırada yer aldı.

Capital Dergisi öncülüğünde ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen ‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Bu yıl 20’ncisi yapılan araştırmada Unilever, geçen yıla göre bir basamak daha yükselerek 3. Sırada yer aldı. Unilever ayrıca kategorilere göre yapılan değerlendirmenin sonucunda; Kişisel Bakım’da 2’inci, İçecek’te ise 3’üncü sıradan listeye girerken, Temizlik kategorisinde de 2’nci sırada bulunuyor.

Mustafa Seçkin: “Amaç uğruna çalışmanın getirisi”

Unilever Türkiye ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seçkin, bu başarının kendileri için büyük anlam taşıdığını belirterek, “Türkiye için iyi olanın Unilever için de iyi olacağı inancıyla, pandemi döneminde, topluma ve iş dünyasına değer katan çalışmalarımızla paydaşlarımızın güven ve beğenilerini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni nesil şirketlerin yükseldiği bir listede, 100 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren bir şirket olarak elde ettiğimiz bu başarının, bir amaç ve fayda uğruna istikrarlı çalışmamızın ve çevikliğimizin bir getirisi olduğuna inanıyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu takdire layık gören herkese sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Başa dön