Geç içerik

Tanıdığınız ve Güvendiğiniz VİM Bütçe Dostu Temizlik için Yeniden Raflarda

Yayınlandı:

20 yıllık bir aranın ardından VİM, temizliğini özleyen tüketicileri ile buluştu. Marka Arap Sabunu Yüzey Temizleyici, Arap Sabunu Sprey, Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun, Mutfak Sprey, Silikonlu Sprey , Sirkeli Kireç Çözücü ve Tuvalet Temizleyici ile yeni ihtiyaç ve beklentilere uygun yepyeni ürünleriyle raflara geri döndü.

vim yeniden raflarda

Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan hijyen, içinden geçtiğimiz dönemde daha da büyük önem kazandı. Ev temizliğinde güçlü performans sunan ürünleri ve bütçe dostu fiyatlarıyla ekonomik temizlik ve hijyen çözümü arayanların güvenini kazanan VİM, 20 yıllık bir aranın ardından yeniden raflarda yerini aldı.

Baştan yaratılan ürün portföyünde Arap Sabunu Yüzey Temizleyici, Arap Sabunu Sprey, Beyaz Sabun Yüzey Temizleyici, Mutfak Sprey, Silikonlu Sprey, Sirkeli Kireç Çözücü ve Tuvalet Temizleyici bulunan VİM, ev temizliğinde farklı alanlarda etkili çözümler sunuyor. Tüketicilerin ilk kez 1904 yılında tanıştığı VİM temizliğini bu kez yepyeni formül ve formatlarıyla evlere getiren marka, çok amaçlı ve pratik ürünleriyle temizliği kolaylaştırıyor.

Başa dön