Cif logo

Cif

Eviniz sadece temizlemek için değil, keyifle yaşamak içindir. Temizlik ev hanımlarının hiç bitmeyen zor görevlerinden biridir. Cif üstün performanslı geniş ürün yelpazesi ile tüm temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm bulur.

Cif Tarihçe

Türk tüketicisi Cif markasıyla ilk olarak 1985 yılında tanıştı. Yıllar içinde temizlik ile özdeşleşen Cif markası, "Ciflemek" sözcüğü ile hayatımızın parçası haline geldi. Cif, ev hanımlarının temizlik alışkanlıklarını kökten değiştirdi ve kısa sürede temizlik pazarının lider markası oldu. Türk kadınları zor kirleri, Cif’le Ciflemeye başladı.

Cif Krem Ailesi

 • Cif Amonyaklı Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri bile kolayca temizler.
 • Cif Limon Kokulu Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken limon kokusu ile temizliğe ferahlık katar.
 • Cif Krem Frezya ve Müge Çiçeği- İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken, çiçek kokusunu temizlik gücü ile birleştiriyor.
 • Cif Naturals Krem - Doğal mikropartikülleri ile banyodan mutfağa evinizdeki tüm zorlu kirleri çıkartmaya yardımcı olur.

Cif Krem Ultra Koleksiyonu

 • Cif Ultra Beyaz Krem - Çamaşır Suyu katkılı formülü ile yüzeylerinizi temizleyerek mükemmel beyazlık sağlar.
 • Cif Ultra Güç Krem - Çamaşır suyunun temizleme gücünü, kremin aktif mikropartikülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde yalnızca bir ürünle en zorlu kirlere karşı etkili çözüm sağlar.

Cif Sprey Ailesi

 • Cif Ultra Hız Banyo Sprey - Tek parmak hareketi ile uygulanır, kireç çözücü formülü ile günlük banyo kirlerini hızlıca temizlemenizi sağlar.
 • Cif Ultra Hız Mutfak Sprey - Tek parmak hareketi ile hızlıca yüzeye uygulanır, yağ çözücü formülü ile günlük mutfak kirlerini hızlıca temizlemenizi sağlar.
 • Cif Ultra Hız Her Yer Sprey - Çok amaçlı formülü sayesinde mutfak ve banyo yüzeylerinizdeki, halı ve koltuklarınızdaki ve giysilerinizdeki günlük kirleri temizlemenizi sağlar.
 • Cif Cam Temizleyici Ultra Hız Sprey - Çabuk etki eden, iz bırakmayan formülü ile cam yüzeyleri hızlıca temizlemenizi sağlar.
 • Cif Naturals–Banyo Sprey - Zorlu banyo kirlerini ve kireç kalıntılarını doğal kaynaklı içeriği ile çıkartarak ışıltılı temizlik sağlar.
 • Cif Naturals-Mutfak Sprey - Zorlu, yapışmış yağı ve mutfak kirini doğal kaynaklı içeriği ile çıkararak ışıltılı temizlilk sağlar.
 • Cif Ultra Hijyen Sprey - Çamaşır suyunun hijyenik gücünü, spreyin aktif molekülleri ile birleştirerek evinizin her köşesinde temizlik ve hijyen sağlar. Kolayca durulanır, iz ve tortu bırakmaz.
 • Cif Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi Sprey - Yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi zor kirleri kolayca temizler, parlaklık veren özel formülü sayesinde, paslanmaz çelik yüzeyleri çizmeden temizler.

Cif Jel Ailesi

 • Cif Jel Tüm Yüzeyler Bahar Ferahlığı - Konsantre jel formülü sayesinde mutfak, banyo ve yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Mis gibi Bahar kokusu evinizin her yerini sarar.
 • Cif Jel Tüm Yüzeyler Çiçek Ferahlığı - Konsantre jel formülü sayesinde mutfak, banyo ve yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Mis gibi Çiçek kokusu evinizin her yerini sarar.
 • Cif Tüm Yüzeyler Okyanus Esintisi - Konsantre jel formülü sayesinde mutfak, banyo ve yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Ferah okyanus esintisi evinizin her yanını sarar.
 • Cif Tüm Yüzeyler Lavanta Büyüsü - Konsantre jel formülü sayesinde mutfak, banyo ve yerlerde mükemmel temizlik sağlar. Büyüleyici lavanta kokusu evinizin her yanını sarar.
 • Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyici Jel - Günlük yağ, kireç, parmak izi ve su lekeleri gibi kirleri kolayca yok eder. Ovma gerektirmeyen ve parlaklık veren özel formülü sayesinde paslanmaz yüzeyleri çizmeden ışıl ışıl yapar.

Cif Yüzey Temizleyici Ailesi

 • Cif Etkili Temizlik Amonyaklı - Yerler ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik yardımcınız.
 • Cif Etkili Temizlik Lavanta - Yerler ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik yardımcınız.
 • Cif Etkili Temizlik Floral - Yerler ve geniş yüzeylerin temizliği için kir çözme teknolojisi ile mükemmel temizlik yardımcınız.

Unilever Tüketici Hattı

Argentina

Unilever Belgium N.V.
Humaniteitslaan/Boulevard de l’Humanité 292
1190 Brussel/Bruxelles
Belgium

Av. El Dorado No 69 B-45
7 Floor. Corporate Center building
Bogotá
Colombia

Foods
T: 018000 527517

Home & personal care
T: 018000 513130

Unilever Danmark A/S
Ørestads Boulevard 73
2300 København S

Unilever France S.A.
20 rue des Deux Gares,
92842 Rueil Malmaison Cedex

Unilever Deutschland  
GmbH
Konstantin Bark 
Am Strandkai 1
20457 Hamburg

+49(0)40-3493-3520
www.unilever.de

Hindustan Unilever Limited
Unilever House, B. D.
Sawant Marg
Chakala, Andheri (E)
Mumbai - 400 099

Unilever Japan Head Office
Nakameguro GT Tower (Reception 22F)
2-1-1
Kamimeguro, Meguro-ku
Tokyo
153-8578

Unilever Kenya Limited
Watermark Business Park, Ndege Road, Karen
P.O. Box 30062-00100 GPO, Nairobi, Kenya

Consumer Care line
0800 22 15 45 4

Head office, Karen : +254 (0) 709 050 600

Industrial office, Commercial Street: +254 (0) 709 050 800

Unilever Tea Kenya Limited

Kericho-Nakuru Road

P.O.Box 20 – 20200

Kericho, Kenya

Unilever (Malaysia)
Holdings SDN BHD
Level 33-35, Menara TM 
Jalan Pantai Baru
59200 Kuala Lumpur
PO BOX 11015 
50732 Kuala Lumpur
Malaysia  

Unilever N.V. Weena 455
PO Box 760 3000
DK Rotterdam
Netherlands

Martin Linges vei 25,

1364 Fornebu, Norge

Unilever de Puerto Rico
Professional Offices Park
997 San Roberto Street, Suite 7
San Juan, PR 0096

Unilever South Central Europe SA
Baneasa Business & Technology Park
42-44 Bucuresti-Ploiesti street
Building B
4th floor
District 1
013696 Bucharest
Romania

Unilever Singapore Pte Ltd
20 Pasir Panjang Road, #06-22
Mapletree Business City
Singapore 117439

Saray Mah.
Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v
34768
Umraniye
Istanbul
Turkey
0090 216 633 90 00

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Başa dön