Geç içerik

Kadının Güçlendirilmesi

Lean In Circles

Cinsiyet Eşitliği & Kadının Güçlenmesi ajandamızda Unilever’de atılan en somut örneklerden biri olan Lean in Circle, kadınların bir araya gelerek birbirlerinden öğrenmelerine ve amaçlarına ulaşmalarına yardım eder.

Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi ajandamızda bulunan Lean In Circles programının logosu

Dünyayı değiştirmede etkili bir güç olan kadınların, bir araya gelmelerinden güç doğacağına inanıyoruz. Lean in Circle programı da bu gücün ortaya çıkması için gereken ortamı vererek kadınların kendi hayatlarındaki kadınlara ve kendilerine odaklanmalarını sağlıyor.

«Circle», mücadeleleri paylaşmak, tavsiye vermek ve almak ve başkalarının zaferlerini kutlamak için güvenli bir alandır. İster iş yerindeki yeni normalinizde ilerlemek için yardıma ihtiyacınız olsun, ister neler yaşadığınızı anlayan kadınlardan destek arıyor olun, Circle size 2021'de almanız gereken desteği vermeyi hedefliyor!

Birlikte Güçlüyüz Platformu

2017 yılında Unilever'in bir girişimi olarak Kadının Güçlenmesi İlkeleri kapsamında kurulan Birlikte Güçlüyüz Platformu, tüm paydaşlarımızı dönüştürerek ekosistemimizi harekete geçirmeye» davet etmeyi amaçlar.

Birlikte Güçlüyüz Platfofrmu kadınların, tüm sektörlerde ve her düzeyde, ekonomik yaşamın içinde yer almasını ve güçlenmesini hedefleyen, özel sektörün küresel ve en önemli girişimlerinden biri olan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni rehber alarak projelerini gerçekleştirir.

Platform ile ilgili daha detaylı bilgi almak için websitesi ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. (BirlikteGüçlüyüz (birliktegucluyuz.org))

Başa dön