Toloy Tanrıdağlı

Unilever Türkiye Dondurma Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Unilever Yönetim Kurulu Üyesi

Toloy Tanrıdağlı

Toloy Tanrıdağlı 1976’da Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Almanya ve Türkiye’de tamamlayan Tanrıdağlı, 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine Kibar Holding bünyesindeki Assan Alüminyum şirketinde ihracat departmanında başladı. İlerleyen yıllarda Kraft Foods/Mondelez Türkiye’de pazarlama departmanında görev alan Tanrıdağlı, birçok farklı kategori ve ürün ile ilgili marka ve pazarlama müdürlüğü görevlerini üstlendi.

2013 yılında Unilever Türkiye liderlik ekibine İçecekler ve Yeni Projelerden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak katılan Tanrıdağlı, ilerleyen dönemde sırasıyla Gıda ve İçeceklerden Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Dondurmadan Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görevlerini sürdürdü.

2018 itibarıyla Unilever Türkiye Dondurma Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Unilever Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanan Toloy Tanrıdağlı aynı zamanda Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği (ASÜD) Yönetim Kurulu Üyesidir.

Ekonomi ve strateji üzerine fikirlerini paylaştığı “Akıl Haritası” isimli bir kitabı bulunan Tanrıdağlı , evli ve bir çocuk babasıdır.

Bu konuda daha fazla keşif yapın
Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın