Toloy Tanrıdağlı

Dondurma Kategorisi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Toloy Tanrıdağlı

Toloy Tanrıdağlı, 2018 yılında Unilever Türkiye Dondurma Kategorisi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Unilever Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

1976 Ankara doğumlu Toloy Tanrıdağlı, ilk ve orta öğrenimini Almanya ve Türkiye’de tamamladı. 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Tanrıdağlı, kariyerine Kibar Holding bünyesindeki Assan Alüminyum şirketinde İhracat departmanında başladı. İlerleyen yıllarda, Kraft Foods/Mondelez Türkiye’de Pazarlama fonksiyonunda çalışan Tanrıdağlı, birçok farklı kategori ve ürün ile ilgili Marka ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

2013 yılında, İçecekler ve Yeni Projelerden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak Unilever Türkiye liderlik ekibine katılan Tanrıdağlı, ilerleyen dönemde sırasıyla Gıda ve İçeceklerden Sorumlu Pazarlama Direktörlüğü ve Dondurmadan Sorumlu Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Toloy Tanrıdağlı aynı zamanda Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği (ASÜD) Yönetim Kurulu Üyesidir.

Ekonomi ve strateji üzerine fikirlerini paylaştığı “Akıl Haritası” isimli bir kitabı bulunan Tanrıdağlı, evli ve bir çocuk babasıdır.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.