1. Home
  2. ...
  3. Lider ekibimiz
  4. Özgür Kölükfakı

Özgür Kölükfakı

Unilever İran ve Orta Asya Genel Müdürü, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

ÖzgürKölükfakı

1973 doğumlu Özgür Kölükfakı, 1995 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 1998'de aynı üniversitenin İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans programını tamamladı. Unilever Türkiye Ailesi'ne 1998 yılında Becel Ürün Müdürü olarak katılan Kölükfakı, 1998'den 2002'ye kadar, Unilever bünyesindeki çeşitli markaların Ürün Müdürü olarak görev aldı. 2002-2006 yılları arasında Unilever Fransa ve İngiltere'de Avrupa Bölgesi'nden Sorumlu Ürün Müdürü olarak birçok önemli projede görev ve sorumluluklar üstlendi. Kölükfakı, kısa bir ayrılığın ardından 2008 yılında Gıda Kategorisi kapsamında, Sana, Becel, Komili, Calve ve Amaze markalarından sorumlu Pazarlama Direktörü olarak Unilever Ailesi'ne döndü. Unilever Algida Pazarlama Direktörlüğü yaptı.

Son olarak Unilever Rusya, Ukrayna ve Belarus Gıda ve Dondurma Kategorilerinden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Özgür Kölükfakı, 1 Şubat 2015’ten beri Unilever İran ve Orta Asya Genel müdürü ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Bu konuda daha fazla keşif yapın
Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Kami selalu mencari cara untuk berhubungan dengan mereka yang memiliki minat yang sama terhadap masa depan yang berkelanjutan.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın