Ali Fuat Orhonoğlu

Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

Ali Fuat Orhonoglu

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Ali Fuat Orhonoğlu, kariyerine 1995 yılında Unilever Türkiye müşteri geliştirme departmanında başladı. 1997-2006 yılları arasında Unilever Türkiye’de saha satış, ticari pazarlama ve pazarlama gibi değişik fonksiyonlarda farklı görevler almıştır. 2006-2009 yılları arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Unilever Körfez Ülkeleri Modern Ticaret Kanalları Yöneticiliği yaptıktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmüş ve 2014 yılına kadar Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Müşteri Pazarlama Direktörü olarak görev almıştır. 2014-2016 yılları arasında Unilever Türkiye Dondurma Kategorisi’nden Sorumlu Müşteri Geliştirme Direktörü görevini üstlenen Orhonoğlu, 2016 yılı itibarıyla Unilever Türkiye’de Satış ve Müşteri Geliştirme Başkan Yardımcısı görevini üstlenmiştir.

Ali Fuat Orhonoğlu, Mart 2020’den itibaren Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi görevine atanmıştır.

Bu konuda daha fazla keşif yapın
Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın