En son haberler

Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam haberlerini kronolojik sırayla görüntüleyin veya arşivde anahtar sözcük ya da konu başlığına göre arama yapın.

No Results

Üzgünüz, yapmış olduğunuz seçim için hiçbir sonuç bulunamadı

Seçimlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyin

Sürdürülebilir Yaşam Planı hedeflerimize ne kadar ulaştık?

Dünya Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşmaya çalışırken şirketlerin güven konusunda öncülük etmesi kritik önem taşıyor. Bunun anahtarı ise şüphesiz her zamankinden daha yakın iş birlikleri ve tüm taraflar arasında yeni şeffaflık düzeyleri sağlayabilmek.

Dove Özgüven Projesi ile Türkiye’de özgüven hareketi başlıyor

Dove’un yeni araştırmasına göre, Türkiye’de kızların %50’si fiziksel özgüveninin yüksek olmadığını söylüyor. Kızlar kendilerine güvenmediklerinde, sosyalleşmekten çekiniyor, kararsızlık yaşıyor ve doktora gitmeyerek sağlıklarını riske atıyor. Dove Özgüven Projesi ile Türkiye’de 2020 yılına kadar 500 bin genç, özgüven eğitimleri ile buluşacak.

Unilever Paydaş Çalıştayı’nda geleceğin yol haritası konuşuldu

“Özel sektör, ekosistemini kadınlar ve gençler için harekete geçirmeli” Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Paydaş Çalıştayı, bu yıl ‘Kadınların ve Gençlerin Güçlenmesi’ konuları odağında gerçekleşti. Kamu, sivil toplum, akademik çevreler ve iş dünyasından 60’a yakın uzmanın bir araya geldiği çalıştayda, kadınların ve gençlerin güçlenmesi konusunda istenen ilerlemenin sağlanabilmesi için özel sektörün ekosistemini harekete geçirmesi gerektiği vurgulandı.

Başa dön