1. Home
  2. Medya Merkezi
  3. Basın Bültenleri

Basın Bültenleri

En son basın bültenlerimizi okumak ya da birkaç yıl önce yazılmış bir bültene göz atmak için arşivimizi taramak istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz demektir.

No Results

Sorry, no results were found for the selection you have made.

Please try again by changing your selection.

Evdeki tuvalet, dışarıdaki mecburiyet!

Genel tuvaletlerden duyulan memnuniyetsizliğin %90’lara vardığını ortaya çıkaran Domestos, bunun nedenlerini Dünya Tuvalet Günü vesilesiyle bilimsel olarak masaya yatırdı. Domestos’un yaptırdığı Tuvalet Hijyeni Araştırması sosyal alanlardaki tuvaletlerin gereğince sık ve yeterli temizlenmediği yönünde sonuç verse de, araştırma bu tuvaletleri kullanırken evdeki titizliğe sahip olmadığımızı da ortaya koyuyor.

Türk kardiyoloji derneği kalbiniz için yürümeye çağırıyor

Türk Kardiyoloji Derneği, kalp sağlığının önemini vurgulamak için 29 Eylül Dünya Kalp Gününü, Kalp Yürüyüşü’yle kutluyor. “Kalbini sev günde 10.000 adım at” temasıyla düzenlenen yürüyüş, 29 Eylül Cumartesi günü, Arnavutköy sahilinden başlayarak Rumeli Hisarı’nda sona erecek.

Bade İşcil cenevre’de “kalp sağlığı” için koştu

Türkiye’nin kalp sağlığına yönelik ilk margarin markası Becel’in reklam yüzü ünlü oyuncu Bade İşcil, 4-5-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Cenevre Maratonunda Kadınlar Koşusuna katılarak kalp sağlığına dikkat çekti.

Sağlıklı bir Gelecek İçin Temel Yağlar

Vlaardingen’deki Unilever Ar-Ge merkezi, 26-27 Mayıs tarihlerinde 9. Unilever Beslenme Sempozyumu’na ev sahipliği yaptı. “Sağlıklı bir Gelecek İçin Temel Yağlar” başlıklı sempozyuma dünyanın çeşitli yerlerinden beslenme ve sağlık uzmanları katıldı. Alanlarının önde gelen isimlerden olan bu uzmanlar, sağlık üzerinde en büyük etkiyi yaratmak için yaşamın erken evrelerinde uygulanmaya başlaması gereken sağlıklı beslenme ve yaşam tarzının önemini ele aldılar. Sağlıklı bir beslenme açısından, bitkisel yağlardan ve bu yağlar kullanılarak elde edilmiş ürünlerden yeterli düzeyde temel yağ alınması çok önemli bir unsur. Unilever de Becel, Sana ve Calve gibi ürünleriyle, beslenme ve temel yağlar konusunda köklü bir geçmişe sahip.

Başa dön