Geç içerik

Unilever Türkiye Yer değiştir


Basın ve Medya

Sonuclar 60 gösteriliyor

...
 • ‘Gıda Güvenliği' hedefleri için ‘Güvenilir Eller’

  1 yılda 36.500 şefe online gıda güvenliği eğitimi aldırmak için 9 meslek birliği imza attı

  Yayınlandığı tarih:

 • 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülebilir plastik ambalaj

  Tüm hızlı tüketim ürünleri sektörünü, birlikte hareket ederek döngüsel ekonomiye ivme kazandırmaya davet etti.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever, işe alım süreçlerini tamamen dijitalleştirdi

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever Türkiye Yeni YK Başkanı, Harm Goossens

  Orta ve Doğu Avrupa operasyonlarından sorumlu Harm Goossens, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

  Yayınlandığı tarih:

 • Domestos'tan eğitime hijyen desteği

  Domestos tarafından yaptırılan araştırmaya göre 6-11 yaş arası çocuğu olan anneler, %68’lik bir oranla tuvaletlerin temizlik ve hijyenini okullardaki iyileştirme alanlarının başında görüyor. İl milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle “Okullara Domestos Bağışı” projesini hayata geçiren Domestos, devlet ilk ve ortaokullarına 3 yılda toplam 600 ton ürün bağışlarken konuyla ilgili toplumda farkındalık yaratmayı da hedefliyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Yeni bir toplum sözleşmesi

  Sürdürülebilir Yaşam Planı’nın beşinci yılını geride bırakan Unilever, iş dünyası ve toplum nezdinde kökten bir sistem değişikliği yaratmak için öncü rol üstleniyor. Unilever, sürdürülebilirlik odaklı konuları kendisine referans olarak alıyor, hedefler koyuyor ve uyguluyor. Diğer yandan da kamu, akademi ve sivil toplumla iş birlikleri, ortaklıklar geliştiriyor ve sosyal projeleri hayata geçiriyor. Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran CEO’su Mehmet Altınok, “Kendimizi sürdürülebilirlik alanında geliştirdikçe, sistem değişikliği yaratacak güç ve fırsata sahip olduğumuzu gördük. Sürdürülebilirlik odaklı konulara liderlik eden WEPs, HeforShe, Global Compact gibi global ağların bir parçası haline gelmeye başladık” dedi.

  Yayınlandığı tarih:

 • 6.000 Şefin Güvenilir Elleri!

  Ev dışı gıda sektöründe her iki işletmeden birine ulaşan Unilever Food Solutions, şeflerin gıda güvenliği alanındaki beklentilerini karşılamak amacıyla Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle başlattığı ‘Güvenilir Eller’ gıda güvenliği eğitimlerinde ilk 6 aylık dönem tamamlandı. Türkiye’nin ilk ve tek online Gıda Güvenliği Eğitim Programı’nda ilk 6 ayda, 6 bin şef gıda güvenliği eğitimine başladı.

  Yayınlandığı tarih:

 • Omo’nun çocuk ve oyun global araştırması Türkiye verileri açıklandı

  * Türkiye’de her on çocuktan altısı (%61) ortalama bir günde 1 saat ya da daha az süre dışarıda oyun oynuyor. Bu süre yüksek güvenlikli hapishanelerdeki mahkumların açık havada geçirdikleri sürenin altında. * Türkiye’de yaklaşık her yedi çocuktan biri (%14) ortalama bir günde hiç dışarıda oyun oynamıyor. * Türkiye'deki ebeveynlerin %94'ü oyun oynama fırsatına sahip olmayan çocukların öğrenmede zorluk yaşayacağına, %70'i ise çocuklarının dışarıda oynamak için yeterli fırsata sahip olmadığına inanıyor. Ebeveynlerin %59’u çocuklarının kapalı alan ve açık hava oyunlarında daha iyi bir dengeye sahip olmasını istiyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Mustafa Seçkin Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

  Sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığına, Unilever Dondurma ve İçecek Kategorileri NAMETRUB Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin seçildi.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever Türkiye: “5 milyon kadının güçlenmesi taahhüdümüz bulunuyor”

  Yayınlandığı tarih:

 • Steven Gross: “Geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz”

  Dünyanın önde gelen hızlı tüketim ürünleri şirketi Unilever, yeni mezunlara kariyer fırsatı sunarken, ‘geleceğin liderleri’ olarak yetişmeleri için önemli imkanlar sağlıyor. Unilever, ‘In Your Class’ programıyla bir yandan üniversiteli gençleri iş dünyasının zorlaşan rekabet şartlarına hazırlarken, diğer yandan önde gelen üniversitelerin ders içeriklerinin şekillenmesine de destek veriyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever’in tesisleri çöplüğe katı atık göndermiyor!

  Unilever, Sürdürülebilir Yaşam Planı doğrultusunda önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Dünya genelindeki 600'ü aşkın Unilever tesisi, artık katı atık alanlarına atık göndermiyor. Bu sayede dünya çapında 200 milyon avroluk bir maliyet tasarrufu ve yüzlerce kişiye iş imkânı da sağlayan Unilever’in Türkiye’deki tüm tesisleri ‘sıfır tehlikesiz katı atık’ statüsüne sahip bulunuyor.

  Yayınlandığı tarih:

Sayfa

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Medya kontaktları

Ürünlerimiz hakkında soru ve görüşleriniz için Unilever Tüketici Hattı’nı ‘444 25 19’ arayabilir veya mesajınızı callcenter.tr@unilever.com adresine iletebilirsiniz.

Unilever hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Bilgileri
Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey

T: +90 216 633 90 00
Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com