Geç içerik

Unilever Türkiye Yer değiştir


Basın ve Medya

Sonuclar 60 gösteriliyor

...
 • Özel lezzetlerin tutkunu olanlara “Lipton Özel Seri”

  Lipton farklı damak tatları için; Lipton Özel Seri’den Filiz, Extra Dem ve Earl Grey’i çayseverlerin beğenisine sunuyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • “Okullara Domestos bağışı” Sivas’ta devam ediyor

  Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Sivas’taki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 112.635 çocuk fayda sağlayacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • 260 binden fazla Öğrenci Okul Dışarıda Günün'de

  Aktif Yaşam Derneği tarafından 17 Mayıs Perşembe günü çocukların açık havada zaman geçirmelerinin fiziksel ve zihinsel sağlıkları için önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçireceği Okul Dışarıda Günü, kısa bir sürede 260 bin’den fazla öğrenciye ulaştı.

  Yayınlandığı tarih:

 • “Okullara Domestos bağışı” Hatay’da

  Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Hatay’daki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 278.999 çocuk fayda sağlayacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Rakamlara başkaldıran kadınlar podyumda!

  Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde diyen Dove, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve VOGUE Türkiye işbirliğinde düzenlenen gecede, sanat, spor, medya ve iş dünyasından etkili kadınlar sahnedeydi. Geceye damgasını vuran 10 kadın, kendi rakam ve sloganlarının yer aldığı DB Berdan imzalı tişörtlerle podyuma çıktı. Tişörtlerden elde edilen gelir ise TOG’a bağışlanacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Dove yeni saç bakım serisi ile zamanı geri alıyor!

  Dove Advanced Hair Series’in Yeni Varyantı Regenerate Nourishment Serisi ile işlem görmüş, yıpranmış saçlar ilk yıkamadan itibaren eski sağlıklı görünümüne kavuşuyor

  Yayınlandığı tarih:

 • BM Dünya Su Günü'nde temiz su erişimine destek

  Unilever Türkiye ve UNICEF, Metro’nun “Su Hareketi” projesi kapsamında Birleşmiş Milletler Dünya Su Günü’nde, insani kriz ortamında yaşamını sürdüren çocukların temiz suya erişimine destek oluyor. Unilever’in OMO, Yumoş, Rinso, Domestos ve Cif markalarından yapılan 50 TL’lik her alışverişin 1 TL’si çocukların temiz suya erişebilmesi için kullanılacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Kadınlar “Benim Güzelliğim #RakamlarınÖtesinde” diyor

  Dove’un yeni reklam filmiyle kadınlar, ideal güzellik kalıpları ile özdeşleşen rakamlara başkaldırıyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • KKR'den margarin işine 6.825 milyar Euroluk teklif

  Dünyanın önde gelen hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olan Unilever, margarin işi için KKR’den 6.825 milyar Euroluk bir teklif aldığını duyurdu.

  Yayınlandığı tarih:

 • ‘Güvenilir Eller’ hedefi ikiye katladı!

  Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Online Eğitim projesinde, 1 yılda 10.000 şef gıda güvenliği eğitimi almaya başladı!

  Yayınlandığı tarih:

 • Geleceğin yol haritası

  “Özel sektör, ekosistemini kadınlar ve gençler için harekete geçirmeli” Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Paydaş Çalıştayı, bu yıl ‘Kadınların ve Gençlerin Güçlenmesi’ konuları odağında gerçekleşti. Kamu, sivil toplum, akademik çevreler ve iş dünyasından 60’a yakın uzmanın bir araya geldiği çalıştayda, kadınların ve gençlerin güçlenmesi konusunda istenen ilerlemenin sağlanabilmesi için özel sektörün ekosistemini harekete geçirmesi gerektiği vurgulandı.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever’den Türkiye’ye son 10 yılın en büyük yatırımı

  Unilever Türkiye Konya’da, tedarikçileriyle birlikte 350 milyon Euro yatırım değerine sahip bir tedarik zinciri ekosistemi kurdu. Unilever, Konya’daki ikinci yatırımı olan Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri fabrikasının açılışını gerçekleştirdi.

  Yayınlandığı tarih:

Sayfa

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Medya kontaktları

Ürünlerimiz hakkında soru ve görüşleriniz için Unilever Tüketici Hattı’nı ‘444 25 19’ arayabilir veya mesajınızı callcenter.tr@unilever.com adresine iletebilirsiniz.

Unilever hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Bilgileri
Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey

T: +90 216 633 90 00
Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com