Geç içerik

Unilever Türkiye Yer değiştir


Basın ve Medya

Sonuclar 60 gösteriliyor

...
 • Bu bahar da temizliğin kolayı Unilever’den

  Unilever’in ev ve çamaşır bakım konusunda uzman ürünleri Cif, Domestos, OMO, Rinso ve Yumoş bu bahar da temizlik ritüelinin değişmezleri oluyor; Nisan ve Mayıs ayları boyunca devam edecek avantajlı ve hediyeli bahar kampanyasıyla hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlıyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Özel lezzetlerin tutkunu olanlara “Lipton Özel Seri”

  Lipton farklı damak tatları için; Lipton Özel Seri’den Filiz, Extra Dem ve Earl Grey’i çayseverlerin beğenisine sunuyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • “Okullara Domestos bağışı” Sivas’ta devam ediyor

  Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Sivas’taki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 112.635 çocuk fayda sağlayacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • 260 binden fazla Öğrenci Okul Dışarıda Günün'de

  Aktif Yaşam Derneği tarafından 17 Mayıs Perşembe günü çocukların açık havada zaman geçirmelerinin fiziksel ve zihinsel sağlıkları için önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçireceği Okul Dışarıda Günü, kısa bir sürede 260 bin’den fazla öğrenciye ulaştı.

  Yayınlandığı tarih:

 • “Okullara Domestos bağışı” Hatay’da

  Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Hatay’daki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 278.999 çocuk fayda sağlayacak.

  Yayınlandığı tarih:

 • Domestos’la“Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek”

  Domestos okullardaki hijyen koşullarını ve bilincini iyileştirmek için “Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek” projesini hayata geçiriyor. Pilot aşaması Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 36 okulda gerçekleştirilen proje ile Domestos, ebeveynlere ve temizlik görevlilerine yönelik eğitim çalışmalarının yanı sıra okullara Domestos ve temizlik malzeme desteği sağlıyor. Projenin ilk bir aylık sonuçları tuvalet koşullarının iyileştirilmesiyle birlikte kullanım sıklığının yüzde 25 arttığını gösteriyor.

  Yayınlandığı tarih:

 • Cornetto Bu Yaz Murat Boz ile “Geç Olmadan” Diyor

  Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu. Bu işbirliği çerçevesinde Cornetto bu yaz gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek seslenecek. Hareketli müziği, cesaret veren sözleriyle dikkat çeken “Geç Olmadan” bu yazın favori şarkılar arasına girmeye aday.

  Yayınlandığı tarih:

 • Sürdürülebilirlik Yol Haritasında Paydaş İşbirliği

  Unilever’in Sürdürülebilir Yaşam Planı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Paydaş Çalıştayı, sivil toplum temsilcileri, sosyal girişimciler, akademisyenler, medya ve iş dünyasından 70’e yakın uzmanın katılımıyla gerçekleştirildi.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever, Gençleri İş Dünyasına Hazırlıyor

  Boğaziçi Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma ve Temiz Üretim Merkezi ve Unilever, Gençleri İş Dünyasına Sürdürülebilir Kalkınma Eğitimi ile Hazırlıyor

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever, 17 yıldır Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nin zirvesinde

  Unilever, şirketlerin ekonomik, çevresel ve sosyal performanslarını değerlendiren ve puanlayan, küresel olarak kabul görmüş bağımsız bir kıyaslama sistemi olan Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde (DJSI) bir kez daha zirvede yer alarak, uzun vadeli sürdürülebilir büyümeye olan bağlılığını teyit etti. Unilever, 1999 yılından bu yana 19 defa DJSI sektör lideri, 17 defa da endüstri birincisi seçildi.

  Yayınlandığı tarih:

 • Unilever ve Veolia Sürdürülebilir Ambalaj İşbirliği

  Unilever ve Veolia arasında üç yıl süreyle devam edecek olan ortaklık, plastik atıklar için döngüsel ekonominin oluşturulmasına yardım ederek atıkların gerek toplanması gerekse geri dönüşümü için ihtiyaç duyulan alt yapıyı iyileştirecek.

  Yayınlandığı tarih:

Sayfa

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Medya kontaktları

Ürünlerimiz hakkında soru ve görüşleriniz için Unilever Tüketici Hattı’nı ‘444 25 19’ arayabilir veya mesajınızı callcenter.tr@unilever.com adresine iletebilirsiniz.

Unilever hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Bilgileri
Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul Turkey

T: +90 216 633 90 00
Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com