Geç içerik

Özel lezzetlerin tutkunu olanlara “Lipton Özel Seri”

Yayınlandı:

Ortalama okuma süresi: 2 dakika

Lipton farklı damak tatları için; Lipton Özel Seri’den Filiz, Extra Dem ve Earl Grey’i çayseverlerin beğenisine sunuyor.

Turkey Lipton Dokme Poset 1000g Ozel Seri LFI

“Konuşalım Artık” diyerek herkesi sevdikleriyle çay eşliğinde buluşmaya ve paylaşmaya çağıran Lipton, farkını ortaya koyan uzmanlığını dünyanın dört bir yanından topladığı özel lezzetlerle yepyeni Lipton Özel Seri için harmanlıyor, çay keyfini Lipton Özel Seri Filiz, Earl Grey ve Extra Dem ile bir adım öteye taşıyor. Lipton kalitesiyle farklı damak tatlarının beklentilerini karşılayan yeni lezzetler, her yudumda sıra dışı ve özel bir çay deneyimi vaat ediyor.

Doğu Karadeniz’in bereketli tarlalarından özenle toplanarak harmanlanan çay filizleri Lipton’un taptaze lezzeti Filiz’de bir araya geliyor; Lipton ile taze ve yeni tatlar denemek isteyen çay severlere kehribar rengi ve taze kokusuyla çayın en kıymetlisi sunuluyor. Farklı dünya çaylarıyla harmanlanarak güçlü demi ve ateş kırmızısı rengiyle çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olmaya aday olan Extra Dem ve aromatik çayları sevenler için Doğu Karadeniz’de yetişen çay yapraklarını enfes bergamot lezzetiyle buluşturan Earl Grey de Özel Seri’de yerlerini alıyor.

Benzersiz tat, renk ve koku uyumuyla dikkat çeken Lipton Özel Seri, Türkiye’de ilk kez kullanılan pratik açılan ambalajlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Seride yer alan Earl Grey ve Extra Dem dökme, demlik poşet ve bardak poşet çay olarak; Lipton’un en yeni ürünü Filiz ise dökme ve demlik poşet ile tüketicilerle buluşuyor.

Lipton Demlik Kutu 48 LED 3
Turkey Lipton Dökme poşet

Ürün fiyatları :

  • Lipton Earl Grey Dökme Çay 1000 gr: 29,90 TL
  • Lipton Extra Dem Dökme Çay 1000 gr: 29,90 TL
  • Lipton Filiz Dökme Çay 1000 gr: 29,90 TL
Başa dön