Geç içerik

“Okullara Domestos bağışı” Sivas’ta devam ediyor

Yayınlandı:

Ortalama okuma süresi: 1 dakika

Domestos’un 2016 yılından bu yana il milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi kapsamındaki bağışlar, bu yıl Sivas’taki devlet ilkokulları ve ortaokullarıyla devam ediyor. Bağışlanan ürünlerden 112.635 çocuk fayda sağlayacak.

Turkey Okul bagisi kampanya

Tüm dünyada 70 yılı aşkın süredir evlere maksimum hijyen getirme misyonunu üstlenen Türkiye’nin en sevilen çamaşır suyu markası Domestos, 2016 yılında veliler ve okul yönetimlerinden gelen ürün bağış taleplerini de dikkate alarak il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri işbirliğiyle başladığı “Okullara Domestos Bağışı” projesine bu yıl da devam ediyor. Proje kapsamında Türkiye’de 3 yıl içerisinde 600 ton ürünü devlet ilkokullarına ve ortaokullarına ulaştırma hedefiyle yola çıkan Domestos, bugüne kadar 13.215 okuldan 3 milyondan fazla çocuğa ulaştı. Domestos projenin üçüncü yılında bağışlarına Hatay’ın ardından Sivas’taki 622 okul ile devam ediyor. Bu bağışlar ile 112.635 çocuğa fayda sağlanması hedefleniyor.

2011 yılından bu yana çocuklara “Eğlen, Öğren, Hijyen” projesiyle hijyen eğitimi verdiklerini ve bu proje ile büyük bir farkındalık yakaladıklarını ifade eden Unilever Ev Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Duygu Ersoy, “Domestos olarak 2016 yılında belirlediğimiz hedefe doğru ilerliyoruz. Bu yıl da Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün değerli destekleriyle Sivas’taki çocuklarımız için fayda sağlamaktan çok mutluyuz. Başka illerde de bağışlarımızı sürdüreceğiz. Okullara binlerce şişe Domestos bağışı yapmaya devam ediyoruz. Bu çalışmaya destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Turkey Okul bagisi kampanya
Başa dön