Geç içerik

Cornetto Bu Yaz Murat Boz ile “Geç Olmadan” Diyor

Yayınlandı:

Ortalama okuma süresi: 1 dakika

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta gerçekleşen bir basın toplantısıyla duyurdu. Bu işbirliği çerçevesinde Cornetto bu yaz gençlere Murat Boz ile “Geç Olmadan” diyerek seslenecek. Hareketli müziği, cesaret veren sözleriyle dikkat çeken “Geç Olmadan” bu yazın favori şarkılar arasına girmeye aday.

Cornetto Murat Boz Lansmani

Aşkın ve gençliğin dondurması Cornetto, Türkiye'nin sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz ile yaptığı işbirliğini 9 Mayıs’ta Çırağan Kempinski'de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla duyurdu. Sözleri Murat Boz ve Ümit Sayın, bestesi Murat Boz’a ait “Geç Olmadan” şarkısının klibi de ilk kez yayınlandı. Akyaka ve Göcek sahillerinde çekilen, Serdar Dönmez imzalı klip, renkli görüntüleriyle dikkat çekti. Cornetto’nun yeni reklam filminin de şarkısı olan “Geç Olmadan” misafirlerin büyük beğenisini topladı.

Cornetto’nun her yaz yaptığı sürpriz işbirliklerini ve şarkıları çok sevdiğini söyleyen Murat Boz, “Cornetto bana bu işbirliğini teklif ettiğinde büyük mutluluk duydum. Hayatta sadece geç kaldığım şeyler için pişman olur, bu yüzden hiçbir şeye geç kalmamak gerektiğine inanırım. Çünkü ne o pişmanlık ne de içinizi kemiren düşünceler asla bitmez. Geç kalmasam her şey farklı mı olurdu diye düşünür dururuz. İşte tam da bu nedenle Geç Olmadan diyeceğiz. Konu aşksa geç olmadan ilk adımı atmak lazım” dedi.

“Geç Olmadan” Şarkısının Sözleri

Aşk güzel şey geri çevirme

Olmaz deme, duymaz deme

Belki de onun da gönlü sende

Söyle içinden ne gelirse


Aşkta kolayı var git yanına

İlk adımı at durma oyalanma

Kalbin sığmıyor dünyalara

Tutma kendini açıl ona


Yarın çok geç olmadan

Ona sıkı sıkı sarıl aldırmadan

Bak zaman akıp geçiyor

Haydi boşver git ardından

Koş ardından


Söz: Murat Boz, Ümit Sayın

Beste: Murat Boz

Aranje: Gürsel Çelik

Başa dön