Bu bahar da temizliğin kolayı Unilever’den

Unilever’in ev ve çamaşır bakım konusunda uzman ürünleri Cif, Domestos, OMO, Rinso ve Yumoş bu bahar da temizlik ritüelinin değişmezleri oluyor; Nisan ve Mayıs ayları boyunca devam edecek avantajlı ve hediyeli bahar kampanyasıyla hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlıyor.

Unilever Bahar Temizligi Urunleri Toplu

Evlerimize kapandığımız kış aylarının bitişiyle birlikte bahara taze bir başlangıç için detaylı bir bahar temizliği gibisi yok. Yeni başlangıçların sembolü olan ve fazlalıklardan arındığımız bahar temizliği, kimi zaman ev sakinlerinin gözünde büyüse de Unilever’in ev ve çamaşır bakım kategorisinde yer alan ve her biri kendi alanında uzman ürünleriyle her zamankinden çok daha zahmetsiz bir hale geliyor.

Cif, Domestos, OMO, Rinso ve Yumoş enerjimizi de yenileyerek yepyeni bir döneme başlarken bahar havasını evlerimize taşıyor. Avantajlı ve hediyeli kampanyalarıyla aile bütçesine de katkıda bulunan Unilever Ev Bakım Kategorisi ürünleri, Nisan ve Mayıs ayları boyunca kampanyalarıyla raflardaki yerini alıyor, bahar kampanyası ile bahar temizliğini keyifli kılıyor. Ayrıca e-ticaret ve sanal market sitelerinde Cif ve Domestos ürünlerinin yer aldığı “Bahar Temizliği Paketleri” avantajlı seçenekler sunarken belirlenen zincir marketlerde de hediyeli ikili paketler tüketicileri bekliyor.

Sobraz İletişim – Didem Tandaç

0536 568 57 50

didem.tandac@sobraz.com

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın