Becel, sıvı becel pratik’le yemeğe giriyor!


Becel, lezzeti ve besleyiciliği bir arada sunan yeni sıvı Becel Pratik’i, 9 Ekim Salı günü Mutfak Sanatları Akademisi’nde, Unilever Kuru Gıda Margarin ve Soslar Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Direktörü Ali Coşkun, Becel Marka Müdürü Mine Mavi ve Becel’in marka yüzü Bade İşçil’le birlikte tanıttı.

Becel pratik’le lezzet “kolayca” geliyor

Türkiye’de lezzet artırmak için harmanlama ve karıştırma yöntemlerini uygulamanın yaygın bir alışkanlık olduğunu söyleyen Ali Coşkun, Becel Pratik’in bitkisel yağların özel karışımından oluşturulduğunu belirtti. Coşkun, “Bu sayede tüketicilerimiz lezzet için farklı yağları harmanlamaktan kurtulacaklar. Yeni Sıvı Becel Pratik’i kullanmak da çok kolay. Çünkü sıvı olduğu için, miktarı kolayca ayarlanabiliyor. Pişirilecek ürünlerin Becel Pratik’e ne zaman ekleneceği de kolaylıkla anlaşılıyor. Yağ tavada ya da tencerede şeffaflaşmaya başlayıp cızırtı çıkardığında Becel Pratik doğru sıcaklığa gelmiş oluyor. Bu da en iyi sonuçların elde edilmesine, lezzetli yemeklerin yapılmasına yardımcı oluyor” diye konuştu.

Lezzet ve besleyicilik bir arada.

Sıvı Becel Pratik lezzetin yanı sıra bsleyici özellikleri de barındırıyor. Çünkü bu yenilikçi ürün sadece %7,5 oranında (zeytinyağlı çeşidinde %8,5) doymuş yağ içeriyor. ABD Tarım Dairesi Ulusal Veritabanı’na göre doymuş yağ oranının tereyağında yaklaşık %50 oranında bulunması Becel Pratik’in bu alandaki farkını açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca bu karışım, vücutta üretilemeyip, besinlerle alınması gereken kalp dostu temel yağları (Omega 3 ve Omega 6) da içeriyor. Becel Pratik, trans yağ içermemesi ve içeriğinde A, D ve E vitaminlerini bulundurmasıyla da yenilikçi ve besleyici bir ürün olduğunu ortaya koyuyor.

Becel Pratik tüm bu özellikleriyle, bilinçli, lezzetli ve besleyici yemek pişirmek için kolay bir yol arayışında olan herkese hitap ediyor.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın