Tanıdığınız ve Güvendiğiniz VİM Bütçe Dostu Temizlik için Yeniden Raflarda

20 yıllık bir aranın ardından VİM, temizliğini özleyen tüketicileri ile buluştu. Marka Arap Sabunu Yüzey Temizleyici, Arap Sabunu Sprey, Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun, Mutfak Sprey, Silikonlu Sprey , Sirkeli Kireç Çözücü ve Tuvalet Temizleyici ile yeni ihtiyaç ve beklentilere uygun yepyeni ürünleriyle raflara geri döndü.

vim yeniden raflarda

Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan hijyen, içinden geçtiğimiz dönemde daha da büyük önem kazandı. Ev temizliğinde güçlü performans sunan ürünleri ve bütçe dostu fiyatlarıyla ekonomik temizlik ve hijyen çözümü arayanların güvenini kazanan VİM, 20 yıllık bir aranın ardından yeniden raflarda yerini aldı.

Baştan yaratılan ürün portföyünde Arap Sabunu Yüzey Temizleyici, Arap Sabunu Sprey, Beyaz Sabun Yüzey Temizleyici, Mutfak Sprey, Silikonlu Sprey, Sirkeli Kireç Çözücü ve Tuvalet Temizleyici bulunan VİM, ev temizliğinde farklı alanlarda etkili çözümler sunuyor. Tüketicilerin ilk kez 1904 yılında tanıştığı VİM temizliğini bu kez yepyeni formül ve formatlarıyla evlere getiren marka, çok amaçlı ve pratik ürünleriyle temizliği kolaylaştırıyor.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.