Bizztrip2Unilever

Araştırmalarımız ve trendler gösteriyor ki artık üniversite öğrencileri çalışmak isteyecekleri şirketlerin çalışma koşullarını, çalışma ortamını da görmek, gözlemlemek istiyorlar.

Unilever logo

Biz de bu fırsatı onlara, kendi Kariyer Günü’müzü kendimiz düzenleyerek sunuyoruz. Bu yıl yedincisine imza atacağımız BizzTrip2Unilever, her üniversite öğrencisinin katılımına açık olan bir faaliyet ve yaklaşık 150 öğrenciyi merkez ofisimizde iki gün boyunca misafir ediyoruz. Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere üst düzey yetkililer ve işe yeni başlamış Management Trainee’ler (MT; Yönetici Adayları) ile tanışma ve onların deneyimlerine ortak olma fırsatı yakalıyorlar. 

İş dünyasına atılacak gençlere Merkez Ofis’de, saha ve fabrika gezileri ile Unilever’lilerle iki gün geçirme ve vaka çalışmalarında yer alma imkânı sunuyoruz. Öğrenciler bütün gün hem akıllarına gelen her türlü soruyu sorma hem de Unilever’de çalışma ortamını gözlemleme şansını yakalamış oluyorlar. Gün boyunca Unilever’i ve Unilever binasını keşfe çıkıyorlar.

Bu konuda daha fazla keşif yapın

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın