Geç içerik

"Hellmann's Burger Fest"III. !

Yayınlandı:

Türkiye'nin ilk ve tek hamburger festivali "Hellmann's Burger Fest" 3.kez burger severler ile buluştu!

Hellman's etkinliği

Hellmann’s Burger Fest, 30 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında, Zorlu Center’da burger severlerle üçüncü kez bir araya geldi. Gurme burgerleri, Hellmanns'ın lezzetli soslarıyla deneyimleme fırsatı bulan 4000’e yakın burger sever, Burger Fest 3’te burger, müzik ve eğlence dolu unutulmaz 2 gün geçirdi. Yağmura rağmen yüksek bir ilgi gören festivalde hamburger noktalarına sabahtan akşama kadar büyük ilgi vardı; toplamda 30.000‘den fazla burger tüketildi.

İstanbul’un en seçkin restoran ve burger noktalarını aynı çatı altında burger severlerle buluşturan Hellmann’s Burger Fest’e; Big Chefs, Virginia Angus, Cookshop, Bakermill Burgershop, B&B Burger, Burger House, Burgerillas, Daily Dana, Hayal Kahvesi, Kev Snack, Kitchenette, Komşu Kasap Burger, Mezzaluna, Route Burger House, Shakespeare, numnum ve Midpoint gibi çok sevilen lezzet ustaları, hem en sevilen, hem de festivale özel tasarladıkları burgerlerle katıldılar.

Burger severler, 30 Eylül Cumartesi ve 1 Ekim Pazar günü Zorlu Center’da düzenlenen 'Hellmann’s Burger Fest 3' kapsamında canlı müzik eşliğinde birbirinden lezzetli 40’a yakın gurme burger çeşidini deneyimleyemenin yanı sıra, ünlü şef Maksut Aşkar ve Ayhan Sicimoğlu’nun birlikte gerçekleştirdiği workshoplara ve daha pek çok farklı lezzetli etkinliğe katılarak keyifli vakit geçirdiler. 1 Ekim Pazar akşamı ise Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası yağmur altında, harika bir ambiyansta burger severlerle unutulmaz bir buluşma gerçekleştirdi.

Hellmann’s Burger Fest; Burger'in lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, doyasıya eğlenmek için tüm burger severleri 30 Eylül-1 Ekim tarihlerinde Zorlu Center’da bir araya getirdi. Yıl boyu burger aşkını burger severlerle paylaşacak farklı etkinlikler planlayan Hellmann’s, her sene büyüyen festivalin 4. sü için hazırlıklara başladı bile…

Hellman's etkinliği
Hellman's etkinliği
Hellman's ketçap ve mayonez
Başa dön