Geç içerik

OMO’dan minik kalplere destek

Yayınlandı:

OMO, sevilen dizi "İçerde" ile anlamlı bir işbirliğine imza atıyor ve Minik Kalplerle El Ele Derneği'nin (MİKA-DER) Tekirdağ'da kuracağı Minik Kalpler İçerde Spor ve Rehabilitasyon Merkezi’nin destekçileri arasında yerini alıyor.

Anı Biriktir

OMO, aynı zamanda projenin bilinirliğinin artırılması amacıyla İçerde dizisiyle ortak bir çalışma gerçekleştiriyor. 23 Nisan'da başlayan kampanyada dizinin 8 Mayıs tarihinde Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünün sonuna kadar #anıbiriktir etiketiyle yapılacak her bir fotoğraf paylaşımını Omo, bu anlamlı sosyal sorumluluk projesi için bağışa dönüştürüyor.

Anı Biriktir

OMO, çocukların mutlu ve güzel anılar biriktirebilmesi için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın onayı, ve Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER), Show TV ve Ay Yapım imzası taşıyan popüler dizi "İçerde"nin oyuncularının işbirliğiyle kurulacak Tekirdağ'daki Minik Kalpler İçerde Spor ve Rehabilitasyon Merkezi’nin destekçileri arasında yerini alıyor.

İçerde dizisinde ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'nin hayat verdiği Mert karakteri aracılığıyla herkesi 23 Nisan'dan itibaren 5145'e SMS göndererek bağışta bulunmaya çağıran OMO, aynı zamanda dizinin izleyicilerini 8 Mayıs akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak bölüm boyunca sosyal medyada #anıbiriktir etiketiyle fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor. OMO bu sayede hem destek bekleyen binlerce çocuğu yarınlara hazırlayacak projenin daha fazla insana duyurulmasını amaçlıyor hem de Instagram ve Twitter'da #anıbiriktir etiketiyle paylaşılan her fotoğrafı proje için bağışa dönüştürüyor. OMO ayrıca #anıbiriktir etiketiyle paylaşılan tüm fotoğrafları bu yılki kampanyasına özel olarak hazırlanan bir mikrositede topluyor.

Tekirdağ MİKA-DER İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi

Mika-Der, Ay Yapım’ın Show Tv‘de yayınlanan ‘İçerde’ dizisi proje ortaklığı ve T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın da onayıyla Ocak 2017’de ‘’Minik Kalpler İçerde’’ projesine başladı. Proje; , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki kurum ve kuruluşlarda yaşamak zorunda olan ve geçmişlerindeki ağır travmalar nedeniyle yaşamla uyum sağlayamayan çocuklarımızı sporla hayata kazandıracak bir Spor Rehabilitasyon Merkezi açmak amacıyla hayata geçirildi. Proje “İçerde” dizisi oyuncularının dizi finaline dek tanıtım faliyetleriyle kitlelere ulaşmayı ve kolektif bir bağış hareketi başlatmayı hedefliyor.

OMO anı biriktirmenin önemine dikkat çekiyor

“Kirlenmek Güzeldir” felsefesiyle 10 yılı aşkın süredir çocuk gelişimi alanında anne ve babalara ilham vermeye odaklanan OMO, çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimde özgürce hareket etmenin, keşfetmenin ve deneyimlemenin büyük rol oynadığına inanıyor. OMO, sağlıklı ve özgüvenli bireyler yetiştirmeleri için ebeveynlere destek olmak amacıyla yıllardır uzmanlarla bu konuda işbirliği ve araştırmalar gerçekleştiriyor. OMO, son kampanyası #anıbiriktir ile de zaman hızla geçerken geriye kalanın birlikte geçirilen anlardan kalan anılar olacağını vurguluyor ve aileleri çocuklarıyla daha fazla anı biriktirmeye davet ediyor.

Başa dön