Başvuru süreci

Geleceğin Liderleri Programı'nın başvuru süreci 4 aşamadan oluşur.Birinci aşamda online bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada profil değerlendirme testimize katılırsınız, üçüncü aşamada online mülakat gerçekleştirilir ve en son aşamada ise değerlendirme merkezi uygulamamıza davet edilirsiniz.

Başvuru süreci


Geleceğin Liderleri Programı'nın başvuru süreci 4 aşamadan oluşur. Birinci aşamada online başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada oyunlaştırılmış yetkinlik değerlendirmesi testimize katılırsınız, üçüncü aşamada online mülakat gerçekleştirilir ve en son aşamada ise değerlendirme merkezi uygulamamıza davet edilirsiniz. Bu dört aşamada başarılı olan adaylarımız, UFLP programımıza davet edilir.

Başvuru Süreciyle İlgili Gerekli Bilgiler

1. Online Başvuru

Online Başvuru formunu doldurmak oldukça hızlı ve kolaydır. LinkedIn hesabınız varsa, başvuru bilgilerinizi LinkedIn üzerinden aktararak başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz tüm departmanlara başvuru yapabilirsiniz.

2. Oyunlaştırılmış Yetkinlik Değerlendirmesi

Online başvurunuzun olumlu olması durumunda yetkinlik değerlendirme aşamasına davet edilirsiniz. Profil değerlendirmemiz 12 kısa online oyundan oluşur. “Gamification” olarak adlandırılan bu aşamada Geleceğin Liderleri Programı için uygunluğunuzu değerlendirilecektir. Aynı zamanda profilinizden yola çıkarak size en uygun olabilecek çalışma alanlarıyla ilgili detaylı feedback paylaşacağız.

3. Online Mülakat

Bu aşamada sizlerden Unilever ile ilgili vaka çalışmaları yapmanızı beklerken aynı zamanda sizlere Unilever'i ve iş yapış biçimlerimizi daha yakından tanıma şansı sunuyoruz.

Mülakatımız 4 vaka çalışmasından oluşmaktadır. İlk bölümünde üç kısa soru, ardından daha uzun bir vaka yer almaktadır. Cevaplarınızı belirlenen son tarihe kadar istediğiniz zaman tamamlayıp paylaşabilirsiniz. Tek ihtiyacınız internet bağlantısı ve kamerası olan herhangi bir mobil cihaz veya bilgisayar.

4. Değerlendirme Merkezi

İşe alım sürecimizin son aşamasında gerçek bir Unilever deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Bir gün süren değerlendirme merkezimiz kapsamında iş hayatında karşılaşacağınız birçok durum ile karşı karşıya geliyorsunuz. Bunlardan bazıları;

  • Departmanınızdan ekip arkadaşlarınızla proje toplantısı
  • Kıdemli bir yönetici ile yapılacak toplantı
  • Yöneticinizle yapacağınız birebir toplantı

Bu aktiviteler gerçek iş problemleri üzerine odaklanarak sizin Unilever'de çalışmak ile ilgili daha net fikir edinmenizi sağlarken, bizlere de sizin potansiyelinizle ilgili fikirler verecek.

Hemen Başvur

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.