1. Home
  2. ...
  3. Unilever Geleceğin Liderleri Programı (UFLP)
  4. Başvuru süreci

Başvuru süreci

Geleceğin Liderleri Programı'nın başvuru süreci 4 aşamadan oluşur.Birinci aşamda online bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada profil değerlendirme testimize katılırsınız, üçüncü aşamada online mülakat gerçekleştirilir ve en son aşamada ise değerlendirme merkezi uygulamamıza davet edilirsiniz.

Başvuru Süreciyle İlgili Gerekli Bilgiler


1. Online Başvuru

Online Başvuru formunu doldurmak oldukça hızlı ve kolaydır. Linkedin hesabınız varsa, başvuru bilgileriniz Linkedin üzerinden aktararak başvurunuzu daha da hızlandırabilirsiniz.  Yalnızca bir departmana başvuru yapınız.

2. Profil Değerlendirmesi

Online başvurunuzun olumlu olması durumında profil değerlendirme aşamasına davet edilirsiniz. Profil değerlendirmemiz 12 kısa online “gamification”dan oluşur. Bu “Gamification” yoluyla yaptığımız değerlendirmelerle Geleceğin Liderleri Programı için uygunluğunuzu değerlendirirken aynı zamana profilinizin çalışmak için en uygun olacağı alanlar ile ilgili size özel detaylı bir feedback paylaşacağız.

3. Online Mülakat

Bu aşamada sizlerden Unilever ile ilgili vaka çalışmaları yapmanızı beklerken aynı zamanda sizlere Unilever'i ve iş yapış biçimlerimizi daha yakından tanıma şansı sunuyoruz.

Mülakatımızın ilk bölümünde üç soru devamında da biraz daha uzun bir vaka çalışması yer almaktadır. Cevaplarınızı bizim ileteceğimiz son tarihe kadar istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden tamamlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan web kamerası olan bir bilgisayar veya internet bağlantısı olan herhangi bir mobil cihaz.

4. Değerlendirme Merkezi

İşe alım sürecimizin son aşaması olan bu uygulamamızda gerçek Unilever deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.Bu kapsamda pek çok ilginç aktivite deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu aktivitelerden bazıları;

  • Kendi departmanınızdan arkadaşlarınızla proje toplantısı
  • Kıdemli bir yönetici ile yapılacak toplantı
  • Diğer adaylarla yapılacak toplantı
  • Yöneticinizle yapacağınız birebir toplantı

Bu aktiviteler gerçek iş problemleri üzerine odaklanarak hem bizlere sizin potansiyelinizle ilgili fikirler verecek hem de sizin Unilever'de çalışmak ile ilgili daha net fikir edinmenizi sağlayacaktır


Başvurular Aralık Ayında Açılacak, Bizi Takipte Kalın!

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın