1. Home
 2. ...
 3. Unilever Geleceğin Liderleri Programı (UFLP)
 4. Başvuru yardımı

Nasıl başvuru yapabilirim?

Başvuru sürecinizi hızlandırmak için başvuru formunuz üzerinden Linkedin hesabınıza bağlanarak zaman kazanabilirsiniz. Başvuru formunu dikkatlice ve doğru bilgilerle doldurduğunuzdan emin olun; size ulaşabilmemiz için girdiğiniz telefon ve e-mail bilgilerinin mutlaka doğru olması gerekmektedir.

Profil Değerlendirme aşamasında oyunlarda başarılı olmak için yapabileceğim bir ön hazırlık var mı?

Oyunlarda başarılı olmak için herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Değerlendirme kapsamındaki oyunlara başlamadan önce kendinizi test etmek için deneme oyunlarından faydalanabileceksiniz.

Online mülakata hazırlık için ne yapabilirim?

 • Her şeyden önce bunun yüzyüze mülakat kadar ciddi bir mülakat olduğunu unutmayın. En iyi ilk izlenimi yaratmak için diikkatinizin dağılmayacağı sessiz bir ortam sağlayın.
 • Ekrana değil, kameraya bakın, böylece sizi değerlendiren kişiyle göz teması kurmuş olacaksınız.
 • Yüzyüze mülakata giderken giyineceğiniz şekilde giyinin.
 • Mülakatı verdiğimiz süreler dahilinde istediğiniz zaman yapabilirsiniz, yaklaşık yarım saatinizi alacaktır.Mülakata başlamadan önce mikrofon, kamera ve internet ile ilgili ayarlarınızı test etmek için sisteme giriş yapın. Ayrıca test amaçlı gönderen sorulara cevap vermeniz sizin sisteme alışmanızı sağlama açısından verimli olacaktır. Deneme sorularu değerlendirmenin bir parçası değildir.

Değerlendirme Merkezi günü ile ilgili tavsiyeleriniz var mıdır?

 • Her şeyden önce tadını çıkarın. Bugünün amacı bizim sizin Unilever'e ne kadar uygun olduğunuzu değerlendirirken sizin de bizim iş yapış şekillerimizi ve kıdemli yöneticilerimize daha yakından tanıyarak daha somut fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.
 • Takım toplantılarında söz almaya ve fikirlerinizi herkes tarafınan bilinir kılmaya gayret edin. Fikirlerinizi duymazsak sizi değerlendirmek için yeterli veriye sahip olamayız.
 • Hazırlık yapın, en azından ilgilendiğiniz bölüm ile ilgili genel bilgileri edinmeye çalışın. Ancak bunu bir stres faktörü haline getirmeyin ve oturumlarda pozitif omaya çalışın.
 • Soru sormaktan çekinmeyin. Bunun iki taraflı bir değerlendirme süreci olduğunu unutmayın.

Önerilerimiz

 • Kendiniz olun. Bizim beğeneceğimiz cevaplar yerine doğru olduğunu düşündüğünüz cevapları verin.
 • Heyecanınızı ve motivasyonunuzu göstermekten çekinmeyin. Cevaplarınızı kafanızda toparlayarak en etkili hale getirin, bu uğura oluşabilecek kısa sessizsizliklerden çekinmeyin.
 • Her aşamada size verilen geri bildirimi gözden geçirin, neler öğrendiğiniz ve bunu hayatınıza nasıl uygulayacağınız üzerine düşünün.

Daha önce işe alım sürecine dahil olmuştum; tekrar başvuru yapabilir miyim?

Ön değerlendirme ve/veya yüz yüze mülakat aşamasında olumsuz olarak değerlendirilen adaylarımız 1 sene sonra (bir sonraki dönem) tekrar başvuru yapabilirler.

Değerlendirme Merkezi uygulamasında olumsuz olarak değerlendirilen adaylarımız 3 sene boyunca tekrar başvuru yapamamaktadır.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın