Araştırma & Geliştirme

Ar&Ge alanında çalışmak, entelektüel gelişim ve yaratıcılığı sürekli olarak tüm iş alanınıza yayar. Unilever Ar&Ge’de çalışarak; Formülasyon, Proses Geliştirme, Teknik Tüketici Araştırmaları, Paketleme Geliştirme, Sağlık&Beslenme, Regülasyon veya Şeflik alanlarında zengin tecrübelere sahip olabilirsiniz.

İnovasyon

Ekiplerimiz markalarımızı daha büyük, cesur ve heyecan verici hale getirmek için yeni fikirler bulup, uygulamaya geçirir. Direk uygulamaya yönelik projeler gerçekleştirmekten, gelecekteki iş yapış şekillerimizi araştırmaya kadar geniş bir alana sahip olan çalışmalarınızda, dilediğinizce hareket etme esnekliğine ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkanlara sahip olacaksınız.

İlham

Farklı kültür ve disiplinlerden gelen, zengin çeşitliliğe sahip bireylerden oluşan Ar&Ge ekibimizle çalışmak sizlere farklı bakış açıları kazandırarak yaratıcılığınızı besleyecektir.

Ürünün laboratuvardan rafa gelinceye kadar tüm serüvenine tanıklık etmek bütünsel işleyiş algısına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Katılım

Dört ana kategorimiz olan Yiyecek, Ev Bakım, İçecek-Dondurma ve Kişisel Bakım kategorilerinden birinde çalışırken çevresel etkimizi azaltmamıza yardımcı olarak daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz. Ürün tasarımları ile çalışmalarınızı kalıcı hale getirebilir, milyonların hayatını kolaylaştırabilir veya ürünlerimizin yarattığı mutluluğu arttırabilirsiniz.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.