Bilgi ve Teknoloji Yönetimi

Dünyanın önde gelen hızlı tüketim ürünleri firmalarından biri olan firmamızda IT uygulamaları dünya standardında ve rekabet ortamında hızlı hareket etmemizi sağlayacak seviyededir.

İnovasyon teknolojisi

IT departmanında gelişmekte olan piyasaları veya yeni küresel çalışma yöntemlerini araştıran bir ekibin parçası olabilirsiniz; örneğin, promosyon planlaması için web uyumlu bir araç geliştirme çalışmasında önde gelen bir perakendeci ile işbirliğinde bulunabilirsiniz veya kendi teknoloji altyapımızın yönetilmesine yardım edebilirsiniz.

Strateji

İş hedeflerine ulaşmak için stratejiler geliştirir. IT becerilerini uygulama ve entegre etme sürecini tanımlar ve yönetir.

İş ortaklığı

Mevcut ürün ve hizmetlerden maksimum yarar elde etmememizi sağlamak için tüm IT alanlarında öneri ve yardımda bulunur ve liderliği üstlenir.

Bilgi yönetimi

Bilgi yapılarını tasarlar, kaynak bulma, bakım ve analiz politikalarını belirler. Uyum ve veri koruması konuları ile ilgilenir.

Tedarikçi ortaklığı

Dış tedarikçilerden kaynak sağlar ve onları yönetir ve yükleniciler ile müzakere eder. Amaç, hizmet teslimatını sürekli olarak iyileştirmektir.

İş analizi

Görevleri ve süreçleri değerlendirir, bunları iyileştirme yollarını bulur ve potansiyel iş faydalarını ölçer.

Altyapı ve teknik planlama

Gelişmekte olan teknolojileri ve teknikleri belirleyip, ortaya çıkardıkları katkıları değerlendirerek sistem yapılarını tanımlar.

IT analizi ve gelişimi

Projeleri planlamak ve gerçekleştirmek için kaynakları yönetir. Ayrıca, operasyonel sistemler yaratmak için bileşenleri/ara yüzleri entegre ve test eder.

Portföy, program ve proje yönetimi

İş değişikliği girişimlerinin tasarımı, yönetimi ve uygulanması süresince projeleri ve personeli koordine eder.

Hizmet yönetimi

Risk yönetiminden, şebeke altyapılarına, uygulama desteğinden, veritabanı yönetimine kadar her alanı kapsar.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın