İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak, Unilever kültürünün bir parçası olmanın ötesinde bu kültürün yaratılmasında önemli bir rolümüz bulunmaktadır. Çalışanların ve şirketimizin üst düzey iş performansı ortaya çıkarmalarını sağlamak amacıyla kuvvetli sezgilere ve isteğe sahip olan çalışma arkadaşlarımızla beraber, tüm çalışanlarımızın gelişimlerini, başarılarını ve kariyer yolculuklarını desteklemekteyiz. Yaptıklarımız, organizasyon içerisindeki çalışanlarımızla birlikte dolaylı olarak tüketicilerimize de dokunmaktadır.

İnsan Kaynakları iş ortakları

Uygun stratejiler geliştirmek, yönetmek, uygulamak için işin ihtiyaçlarını belirlemekten sorumludur. Olumlu çalışma ilişkilerini teşvik etmeye yönelik olarak, doğru yapının, kültürün, insanların ve becerilerin faaliyette olmasını sağlarlar.

İnsan Kaynakları uzmanlık ekipleri

Yetenekli bireylerin seçilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak politikalar, süreçler ve sistemler üzerinde çalışırlar. Ayrıca şirket dışı uzmanlar ile temas kurarak en iyi ve güncel endüstri uygulamalarından haberdar olmamızı sağlarlar.

İnsan Kaynakları hizmetleri

Maaş, yan haklar, işe alım gibi hizmetleri gerçekleştirirler ve sürekli olarak geliştirirler. Ayrıca, hizmetlerin en uygun maliyetle, gerektiği nitelikte sağlanması için hizmet performansını izlerler.