Müşteri Geliştirme

Hangi kategoride görevli olursanız olun üstleneceğiniz görevler, hem iş hem de tüketiciler hakkındaki algınızın sınırlarını zorlayarak, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Çeşitli pazarlarda çok farklı müşteriler ile karşılaşarak, farklı ve ilgi çekici kariyer olanaklarına sahip olacaksınız.

Kategori yönetimi ve müşteriye yönelik pazarlama

Müşteriye yönelik pazarlama, tamamen entegre marka/kategori çözümleri ve faaliyetleri geliştirme ve uygulama anlamına gelmektedir. Tüketici isteklerini anlayarak, raf düzeni ve promosyon stratejilerinden, fiyat politikasına kadar her şey aracılığı ile perakende mağazalarındaki talebi yönlendirebilirsiniz. 

Bu görevlerin önemli bir özelliği stratejik düşünerek fiyat, promosyon, ticari faaliyetler ve büyüme ile ilgili kendi anlayış şeklinizi tüketicilere ve rakiplere aktarmaktır.

Müşteri yönetimi

Yeni bir ürün lansmanında, ürünlerin raflarda yer almasını sağlamak için marka ve kategori yönetimi ile yakın işbirliği içinde çalışacaksınız.

Doğru ürün stoğunun doğru zamanda piyasaya sürülmesini sağlamak için fiyat ve marj pazarlığı gerçekleştirmenin yanı sıra, promosyon planlaması ve uygulamasından da sorumlu olacaksınız.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.

Bize Ulaşın