65 ülkede faaliyet gösteren Unilever Food Solutions, dünyadaki önde gelen ev dışı gıda firmalarından biridir. Geniş bir lider marka ve yüksek profilli müşteri yelpazesine sahip olan bu alanda Unilever, ilgi çekici zorluklar ve heyecan verici olasılıklar sunmaktadır.

Ev dışı gıda pazarına odaklanan Food Solutions’ın müşterilerinin çoğunluğu restoran, kantin ve otellerden oluşmaktadır. Menülerini daha ilgi çekici bir hale getirerek, operasyonlarındaki verimliliği arttırarak ve rakiplerinden farklılaşmalarını sağlayarak müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardım etmekteyiz.

Büyük fırsatlar- Bu iş alanı sürekli olarak büyümektedir ve önemli gelişim fırsatlarına sahiptir.

Anlama ve deneyim- Her ülkenin iş ihtiyaçları ve piyasa zorlukları farklı olduğu için program ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Ancak, nerede çalışıyor olursanız olun, satış, pazarlama ve müşteri gelişimi operasyonlarımız hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Hızla büyüyen bir iş alanında kariyer fırsatı- Mükemmel bir geçmiş performansa sahip ya da ilk ülke/bölge görevinde doğru becerileri ortaya koyabilen bir birey olabilirsiniz. Veya ilk yöneticilik pozisyonunda önemli bir yetenek ve potansiyel ortaya koyan yeni mezun olabilirsiniz.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.