Tedarik zinciri

Tedarik zinciri

Hammadde temininden, nihai ürünün teslimine kadar, teknolojik olarak ilerlemiş tedarik zinciri uygulamalarımız, büyümemizi desteklemek üzere müşteriye odaklanmaktadır. Düşük maliyetler ile mükemmel hizmet sunma hedefindeyiz.

Bunu biliyor muydunuz?

Bunu Biliyor Muydunuz? Unilever himayesinde dakikada 130,000 çay poşeti, yılda 1 milyar deodorant ve 2 milyar Magnum üreten 250 fabrika var.

Tedarik zinciri departmanı...

Müşteri Hizmeti ve Dağıtım

Müşteri Hizmeti ve Dağıtım’da temel göreviniz, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp, raf mevcudiyeti gibi ortak lojistik sorunları çözmek için müşteri ile birlikte çalışmak olacaktır.

Planlama

Planlamacılarımız, hem gelişmiş analitik ve sosyal becerilere sahip hem de pazara yenilik getirme amacında olan bireylerdir. Diğer tüm iş alanları ile birlikte çalışarak, satış ve operasyon planlama sürecimizde kilit öneme sahiptirler.

Tedarik Yönetimi

Bu görev, maliyetlerimizi, satın aldığımız ürünleri ve satın alma yöntemlerimizi optimize etmek ile ilgilidir. Hammadde, ambalaj ve üretim dışı materyallerin en iyi şekilde temin edilmesi, maliyetleri azaltmamıza ve iş faaliyetlerimizi daha verimli bir hale getirmemizi sağlayacaktır.

Üretim

Üretim kayıtlarımız dünyadaki en iyi uygulamalar arasındadır ve tesislerimizin çoğu kendi ülkelerindeki en iyi tesislerdir. Üretim departmanında fabrikaların verimliliğinin arttırılmasına, müşteri ve tüketicilerin değişen isteklerine uyum sağlamalarına yardımcı olacaksınız.

Başa dön