İnsan kaynakları

İnsan kaynakları

Tüm dünyada bizim için çalışmakta olan 167.000 kişinin refahını ve başarısını desteklemekle sorumlu olacaksınız. Çalışanların ve şirketimizin başarılı olması için ihtiyacımız olan becerileri geliştirme yönünde kuvvetli sezgilere ve isteğe sahip olan İnsan Kaynakları çalışanları aramaktayız. Hangi iş sürecinde yer alırsanız alın, kültürel değişim, çalışan ilişkileri, liderlik geliştirme ve daha birçok konuda deneyim elde etme fırsatınız olacaktır. İnsan Kaynakları’nda, Unilever kültürünün bir parçası olmanın ötesinde bu kültürün yaratılmasına yardım edeceksiniz.

Unilever liderler yetiştiriyor

Global eğitim programlarımız sektörün en iyisi olarak görülür. Çalışanlarımızı yetenekleri doğrultusunda geliştirmek üzere her bir departman için tasarlanmış global eğitim programlarımız var.

Unilever'de insan kaynakları departmanı

İnsan Kaynakları İş Ortakları

Uygun stratejiler geliştirmek, yönetmek ve uygulamak için işin ihtiyaçlarını belirlemekten sorumludur. Olumlu çalışma ilişkilerini teşvik etmeye yönelik olarak, doğru yapının, kültürün, insanların ve becerilerin faaliyette olmasını sağlarlar.

İnsan Kaynakları Uzmanlık Ekipleri

Yetenekli bireylerin seçilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak politikalar, süreçler ve sistemler üzerinde çalışırlar. Ayrıca şirket dışı uzmanlar ile temas kurarak en iyi ve güncel endüstri uygulamalarından haberdar olmamızı sağlarlar.

İnsan Kaynakları Hizmetleri

Maaş, yan haklar, işe alım gibi hizmetleri gerçekleştirirler ve sürekli olarak geliştirirler. Ayrıca, hizmetlerin en uygun maliyetle, gerektiği nitelikte sağlanması için hizmet performansını izlerler.

Başa dön