• Home
  • Kariyer olanakları

Kariyer olanakları

Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmektir. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markaların ve bu keyifli işin bir parçası olmak ister misiniz?

Öğrenciler & yeni mezunlar

group of Unilever employees

Biz, markalarımız, dinamik çalışanlarımız ve sürdürülebilir vizyonumuzla birlikte, dünyanın en büyük şirketlerinden biriyiz. Böyle bir yapının içinde olmaya istekliyseniz, her gün yeni şeyler öğrenmeye açıksanız ve değişime liderlik etmek istiyorsanız... Doğru yerdesiniz!

Profesyoneller

professionals image

Kişilerin hem profesyonel hem de kişisel anlamda başarılı olabilecekleri bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. En iyi çalışanları şirketimize çekmek ve uzun yıllar şirketimizde kalmaları için süreçlerimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz.

Geleceğin Liderleri Programı

piril-990x557

Yeni mezunların veya maksimum 2 yıl profesyonel iş deneyimi olan adayların değerlendirildiği program

Biz ne yapıyoruz

Unilever uncovered what we do

Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmektir.

“ÇALIŞTIĞIMIZ PROJELER, FARK ETMESELER DE İNSANLARIN HAYATINA MİNİK BİR DOKUNUŞ YAPIYOR. ONLARA KNORR İLE GÜZEL BİR ÇORBA VEYA LİPTON’LA DEMLİ BİR ÇAY SUNMAK İYİ BİR HİS.“

Özlem, Marka müdürü
Başa dön