1870’ten beri yılların deneyimi ve uzmanlığıyla cildiniz için tutkuyla çalışan Vaseline, cildiniz için en iyi hissi, görünümü ve bakımı sağlar.

Misyonumuz; herkesin her gün harika ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olmasını sağlayan bilgi, tavsiye ve ürünleri sağlamaktır.Vaseline olarak, herkes tarafından erişilebilen günlük cilt bakım ürünleri üretiyoruz. Sağlığın, her gün aldığımız küçük kararların birleşiminden oluştuğuna inanıyor; bu nedenle hızlı onarımlara ve geçici çözümlere değer vermiyor, günlük bakımın önemini vurguluyoruz. 

Ürünlerimizin; çoklu fayda sağladığını ve günlük cilt bakımınızın bir parçası olarak, çok önemli bir rol oynadığını biliyoruz.Vücut losyonu, vücut kremi, dudak bakım ürünlerimizin yanında, cildiniz için tavsiyelerimizi de sunuyoruz. Yıllardır öğrendiğimiz her şeyi size aktarmaya çalışıyor, cildimizin nasıl işlediğini ve onun mucizesini nasıl koruyabileceğimize dair tutkumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Cilt hakkında detaylı bilgi ve ipuçları için www.vaseline.com.trLink opens in a new window sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1870’ten beri…

1870 yılında, Robert Chesebrough, toprağın derinliklerinden gelen ve dikkate değer cilt iyileştirme özelliklerine sahip, mineral açısından zengin ve %100 doğal bir ürün keşfetti. Bu ürün, Robert Chesebrough’nun Vaseline markasıyla ticarileştirmeye başladığı Petrolyum Jeli idi.Chesebrough, iki büyük güç tarafından motive ediliyordu: cildi anlamak için damarlarında hissettiği tutku ve keşiflerini yapmasını sağlayan araştırmacı ruh. Bizler, onun vârisleri olarak, bu tutku ve ruhu paylaşıyoruz. Bizi motive eden ve yaptıklarımızdan heyecan duymamızı sağlayan budur.

Başa dön

BİZİMLE BAĞLANTI KURUN

Sürdürülebilir bir gelecek hayalini paylaşan herkesi, bizimle bağlantı kurmaya davet ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Unilever ve uzman ekipler ile temas kurun veya dünyanın dört bir yanında iletişim kurulacak kişileri bulun.